Zagraj z nami w Orkiestrze Jurka Owsiaka!
Copy

Kopiuj tekst

Zagraj z nami w Orkiestrze Jurka Owsiaka!

mBank już po raz ósmy przyłącza się do  Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Internauci, którzy chcą wesprzeć XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogą wziąć udział w mBankowych Aukcjach WOŚP 2009 i wylicytować unikalne gadżety w serwisie aukcyjnym Allegro. Aukcje internetowe potrwają do 13 stycznia br., a całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup ultranowoczesnego  sprzętu do wczesnej diagnostyki dzieci z chorobami onkologicznymi.

Przedmioty licytacji to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów mBankowych gadżetów. Uczestnicy licytacji mogą stać się posiadaczami m.in. unikalnych numerów w sieci mBank mobile czy kultowego kalendarza mBanku na 2009 r. Perełką aukcji jest specjalny

komplet mBankowych kart płatniczych. Zwycięzca licytacji otrzyma karty ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz napisem „WOŚP 2009".

mBank od 2002 roku organizuje coroczne aukcje gadżetów na rzecz WOŚP. Łączna kwota uzyskana z dotychczasowych aukcji to blisko 60 tys. PLN.

Społeczność jest dla mBanku jedną z podstawowych wartości. Dlatego od początku swojej działalności bank angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z edukacją, kulturą i aktywnym stylem życia, a także wspiera akcje charytatywne. Tradycją mBanku jest przeprowadzanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy zbiórki pieniędzy dla Fundacji wspierających najbardziej potrzebujących. Ponadto mBank zachęca Klientów do przekazania 1% podatku organizacjom pożytku publicznego. Dodatkowo pracownicy mBanku angażują się w cykliczne działania w ramach wolontariatu pracowniczego. mBank na stałe współpracuje z Zespołem Szkół Specjalnych nr 5 w Łodzi. W 2008 roku bank został uhonorowany główną nagrodą w łódzkiej edycji konkursu „Barwy Wolontariatu".

Informacje o działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku są dostępne w serwisie www.mSpolecznosc.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.