Frank na całość
Copy

Kopiuj tekst

Frank na całość

MultiBank w ramach promocji oferuje kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich do 100% LTV.

Na rynku w dalszym ciągu występuje duże zainteresowanie kredytami w CHF,  tym bardziej, że stawka bazowa LIBOR w ostatnim czasie utrzymuje się na wyjątkowo niskim poziomie. Wprowadziliśmy więc promocję umożliwiającą sfinansowanie 100% inwestycji w nieruchomość, przy wsparciu kredytem we frankach szwajcarskich - mówi Dominik Skrzycki, Naczelnik Wydziału Planów Finansowych MultiBanku – Chcemy w ten sposób zapewnić klientom aktywnie korzystającym z naszych usług i osobom dla których  MultiBank stanie się istotnym partnerem finansowym, deficytowe dziś na rynku, kredyty we frankach szwajcarskich – dodaje.

Warunkiem skorzystania z promocji przez aktualnych klientów, jest posiadanie stałych wpływów na rachunek z tytułu wynagrodzenia, aktywnego jednego z produktów (kredyt odnawialny, karta kredytowa, kredyt gotówkowy) oraz ubezpieczenia na życie do kredytu hipotecznego. W przypadku nowych klientów, bank przewiduje zbieranie deklaracji o zasilaniu rachunku wynagrodzeniem za pracę, chęci skorzystania z jednego z wyżej wymienionych kredytów konsumpcyjnych oraz ubezpieczenia na życie.  

W ofercie MultiBanku znajdują się również kredyty hipoteczne do 100% LTV w PLN, EUR, USD oraz GBP. Maksymalny okres kredytowania wynosi 45 lat.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.