Zmiana oprocentowania kredytów hipotecznych i promocja „Powrót Franka”
Copy

Kopiuj tekst

Zmiana oprocentowania kredytów hipotecznych i promocja „Powrót Franka”

mBank zmienił oprocentowanie kredytów hipotecznych. W ramach promocji proponuje kredyty we frankach szwajcarskich do 100% wartości nieruchomości oraz konkurencyjne oprocentowanie kredytów i pożyczek we wszystkich dostępnych walutach.

W związku z sytuacją na rynku kredytów hipotecznych, 5 stycznia br. mBank podjął decyzję o zmianie oprocentowanie kredytów i pożyczek hipotecznych. Jednak w ramach promocji „Powrót Franka", trwającej również od 5 stycznia br., można skorzystać z ich konkurencyjnego oprocentowania. Oferta dotyczy kredytów oraz pożyczek udzielanych w PLN lub waloryzowanych kursem waluty CHF; GBP; EUR; USD. Aktualne stawki oprocentowania znajdują się w serwisie mBanku.

„Powrót Franka" umożliwia Klientom również uzyskanie kredytu do 100% wartości nieruchomości w CHF.

W ramach nowej oferty mBank przygotował specjalne warunki dla Klientów, którzy są z nim związani, jak i dla osób, które zadeklarują szerszą współpracę.

Aby skorzystać z promocji, wniosek o kredyt hipoteczny należy złożyć w czasie jej trwania, w jednym z punktów sprzedaży mBanku - Centrum Finansowym, mKiosku lub mKiosku Partnerskim.

Kredyt hipoteczny w mBanku przyznawany jest w PLN, CHF, GBP, USD i EUR na okres nawet do 45 lat.

mPLAN może być przeznaczony również na refinansowanie i konsolidację kredytów zaciągniętych w innych bankach. mBank umożliwia kredytowanie
do 100% wartości nieruchomości, w ramach promocji również we franku szwajcarskim.

Kredyt hipoteczny udzielany w złotówkach w mBanku to innowacyjny produkt, wykorzystujący mechanizm bilansujący. Bilansowanie pozwala na obniżanie oprocentowania kredytu nawet o kilka punktów procentowych, przy wpływach na rachunek bieżący eKONTO. Każda złotówka, która jest zdeponowana na rachunku bieżącym, obniża kwotę kredytu, tym samym obniża jego koszt. Kredyty hipoteczne udzielane w walutach obcych nie posiadają mechanizmu bilansującego.

mPLAN hipoteczny mBanku to atrakcyjna oferta, którą charakteryzuje:

mechanizm bilansujący,

brak ukrytych opłat i prowizji - np. za wcześniejszą spłatę, czy przewalutowanie kredytu,

wygoda - informacje o kredycie dostępne są przez Internet i telefon.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.