Luksus w dobrych cenach
Copy

Kopiuj tekst

Luksus w dobrych cenach

Z początkiem 2009 roku MultiBank i firma Samsung rozpoczynają wspólną akcję promującą rachunek dla klientów prestiżowych – MultiKonto Aquarius - oraz ekskluzywne modele telefonów komórkowych. Promocja potrwa do końca marca 2009 roku.

Przez trzy miesiące klienci MultiBanku będą mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek na zakup wybranych modeli telefonów marki Samsung. W ofercie znajdują się m.in. Samsung Duoz D980, Samsung Innov8, Samsung L310 i stylowy Night Effect Emporio Armani Samsung. Posiadacze MultiKonta Aquarius uzyskają przy zakupie 20% zniżki, a osoby, które w trakcie trwania promocji dołączą do Klubu Ekskluzywnej Bankowości MultiBanku będą dodatkowo zwolnione z opłat za prowadzenie rachunku przez pierwsze 3 miesiące. Pozostali klienci MultiBanku mogą zakupić telefony objęte promocją korzystając z rabatu w wysokości 10%.

- Łącząc MultiBank ze starannie dobranymi markami podkreślamy jego pozycjonowanie w świadomości grupy celowej. Już wcześniej zamieszczaliśmy w Centrach Usług Finansowych ofertę znanych marek, takich jak Haas czy One Press. Wspólnym promocjom towarzyszą zawsze preferencyjne warunki zakupu eksponowanych produktów i usług dla klientów MultiBanku. – mówi Wojciech Bolanowski, Dyrektor Biura Marketingu MultiBanku.

- Tym razem zdecydowaliśmy się na szerszą komunikację promocji i zastosowanie większej ilości nośników. W tym sensie, akcja ma charakter pilotażowy. Chcemy wykorzystać potencjał marek o podobnej grupie celowej w komunikacji z klientem zewnętrznym. – dodaje.

Nośnikami kampanii będą siatki wielkoformatowe w wybranych dużych miastach (Łodzi, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Kielcach), witryny placówek wyklejone folią one way vision, strona internetowa oraz materiały BTL – ulotki, plakaty, wobblery. We wszystkich Centrach Usług Finansowych MultiBanku pojawią się również gabloty prezentujące wybrane telefony objęte promocją.

Szczegółowe informacje zamieszczono pod linkiem: http://www.multibank.pl/samsung

Informacje dodatkowe:

- Czas trwania akcji: 05.01 – 31.03.2009

- Kreacja: K13

- Nośniki:

           - wielki format (Łódź, Warszawa, Kraków, Poznań, Kielce)

           - witryny placówek – folia one way vision

           - serwis internetowy

           - materiały BTL (ulotki, plakaty, wobblery, gabloty w placówkach)

MultiKonto Aquarius – prestiżowy rachunek dedykowany osobom, których średniomiesięczne dochody wynoszą min. 5 000 PLN lub posiadają w MultiBanku zdeponowane środki na łączną kwotę min. 100 000 PLN. W szczególności przedstawicielom wolnych zawodów (np. lekarzom, prawnikom, architektom, artystom etc.). Posiadacze rachunku korzystają m.in. z opieki doradców Klubu Aquarius i oddzielnie sparametryzowanej oferty produktowej, (np. standardowo niższe oprocentowanie kredytów i wyższe oprocentowanie depozytów). Mają również szersze możliwości negocjacji parametrów produktów kredytowych i depozytowych. W placówkach MultiBanku przygotowano dla nich oddzielne pokoje Klubowe, a do rachunku otrzymują zaprojektowane specjalnie dla Klubu karty płatnicze z logotypem Aquarius. Na swojej stronie MultiBank przygotował również oddzielną sekcję dla Członków Klubu - dostępną po zalogowaniu.

Rachunek dostępny w dwóch taryfach: Classic i Intensive.

 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.