Doładowanie przez SMS w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Doładowanie przez SMS w mBank mobile

mBank mobile udostępnił swoim Klientom prosty i wygodny sposób doładowania konta przez wysłanie krótkiej wiadomości tekstowej SMS.

Aby skorzystać z bezpłatnej usługi doładowania telefonu przez SMS wystarczy ją aktywować w serwisie transakcyjnym mBanku, podając konto, z którego ma być zrealizowana płatność oraz numer telefonu.

Doładowanie konta jest bardzo szybkie - należy wysłać SMS na bezpłatny numer 3388 podając w treści wiadomości jedynie kwotę zasilenia (od 5 do 20 zł). Zasilenie konta w telefonie jest zrealizowane w ciągu kilku minut od wysłania wiadomości SMS. Usługa działa także w roamingu - opłata za wysłanie SMSa zależna jest od strefy roamingowej, w której znajduje się Klient. Przebywając więc poza granicami Polski, można swobodnie doładować swój telefon.


mBank mobile to operator komórkowy mBanku. Oferuje najniższą cenę minuty poza sieć, darmowe doładowania za korzystanie z kart mBanku oraz telefony Nokia na kredyt.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.