Zmiana oprocentowania rachunków i lokat
Copy

Kopiuj tekst

Zmiana oprocentowania rachunków i lokat

W związku z obniżką stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej i obniżeniem stóp rynkowych, mBank podjął decyzję o zmianie oprocentowanie rachunków bieżących i terminowych.

Od 29 grudnia br. oprocentowanie rachunków w mBanku kształtuje się następująco:

rachunek eMAX plus: 5,00%

rachunek eMAX: 1,00%

eMAX lokaty: 4,10% - 4,85%

mLokaty:

o 3m: 5,20%

o 6m: 5,25%

o 9m: 5,30%

o 12m: 5,35%

Rachunek mIKE: 4,90%

Rachunek mBiznes max: 1,70%

Jednocześnie mBank podnosi oprocentowania mLokaty 2m do 6,00%.

Szczegółowe informacje znajdują się w Tabeli Oprocentowania.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.