Nowe doładowania w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Nowe doładowania w mBank mobile

mBank mobile udostępnił swoim Klientom atrakcyjną formę doładowań.

Klienci sieci mBank mobile, którzy zakupią doładowanie za kwotę 5 PLN przedłużą ważność konta o 2 dni dla połączeń wychodzących i 30 dni dla przychodzących. Jeżeli zdecydują się na zakup doładowania o wartości 10 PLN będą mogli dzwonić przez 10 dni i odbierać połączenia przez 40 dni.

Do tej pory posiadacze mBank mobile, aby zachować ważność konta musieli doładować swój telefon na kwotę minimum 20 PLN - dzięki temu mogli wykonywać połączenia przez kolejne 30 dni oraz odbierać połączenia przez 60 dni.

Zasilenia przedłużające ważność konta o wartościach niższych niż 20 zł to funkcjonalność od dawna oczekiwana przez Klientów mBank mobile. Dziś, kiedy doładowanie konta telefonicznego mBank mobile można dokonać przez Internet w każdym miejscu na świecie, niski nominał zasileń przedłużających, to maksymalna korzyść dla naszych Klientów - mówi Michał Szelągowski odpowiedzialny za projekt mBank mobile.
Dodatkowo, posiadacze mBank mobile korzystający z programu „Minuty za Zakupy", dzięki usłudze stałego doładowania, mają pełną kontrolę nad utrzymaniem ważności swojego konta. Program gwarantuje im darmowe zasilenie telefonu za płatności kartami mBanku - dodaje.

W mBank mobile doładowanie Klient może zrealizować za pomocą systemu transakcyjnego mTRANSFER, a także: KARTY kredytowej, eKARTY, MultiTransferu.mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych. Jedna prosta, przejrzysta oferta -
jedna stawka 45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS do wszystkich sieci
- to podstawowy wyróżnik usługi.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.