Przyłącz się do mBanku!
Copy

Kopiuj tekst

Przyłącz się do mBanku!

Do Programu Partnerskiego mBanku przyłącza się średnio 250 nowych Partnerów w miesiącu. W ramach promocji Partnerzy otrzymują 40% bonus na reklamę.

mBank.net.pl - jedyny program partnerski prowadzony przez bank - zdobywa coraz więcej kooperantów. Obecnie ponad 5200 Partnerów mBanku zarejestrowało 7200 adresów internetowych. Za pośrednictwem programu osoby prywatne oraz firmy mogą sprzedawać ofertę mBanku.

Sprzedaż poprzez strony partnerskie stale wzrasta, a co za tym idzie, rosną również zyski Partnerów mBanku. Przyczyniło się do tego m.in. udostępnienie Partnerom ponad 180 materiałów promocyjnych. Partnerzy mogą otrzymać także bonus na dodatkową reklamę
w www.AdKontekst.pl w wysokości 40% wartości zainwestowanej na promocję w systemie. Kod promocyjny uprawniający do otrzymania zniżki został rozesłany do każdego z Partnerów programu. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wypełnić formularz zamówienia kampanii poprzez stronę promocyjną umieszczoną na www.mBank.net.pl. Należy podać w nim kod promocyjny. Uczestnikiem Programu może zostać praktycznie każdy: osoba fizyczna oraz spółka prawa handlowego (firma), dysponująca stroną internetową, której treści będą zgodne z regulaminem Programu Partnerskiego i która uzyska akceptację mBanku.

Program mBank.net.pl to wspólne przedsięwzięcie mBanku i firmy Intercon. W ramach programu Partnerzy za pośrednictwem własnych stron internetowych mogą proponować atrakcyjną ofertę mBanku:

rachunki indywidualne i firmowe,

produkty inwestycyjne; lokaty, SFI, eMAKLER,

kredyty: gotówkowe, odnawialne, samochodowe, hipoteczne,

karty kredytowe,

ubezpieczenie OC i AC oraz podróżne,

doładowania GSM.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.