Wzrasta oprocentowanie depozytów w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Wzrasta oprocentowanie depozytów w MultiBanku

W MultiBanku obowiązują nowe stawki oprocentowania lokat terminowych w PLN oraz rachunków oszczędnościowych MultiMax i MultiMax Aquarius. Zmieniło się również oprocentowanie wybranych produktów kredytowych.

Oprocentowanie środków ulokowanych na samodzielnym rachunku oszczędnościowym MultiMax wzrosło o 0,15 punktu procentowego i wynosi obecnie 5,40% i 5,50% dla członków Klubu Aquarius. Na większy zysk mogą liczyć również Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z trzy-, cztero- lub sześcio- miesięcznej lokaty terminowej w PLN. Oprocentowanie wzrosło średnio o 0,3 punktu procentowego i wynosi obecnie odpowiednio 5,40%, 5,45% i 5,55% oraz 5,50%, 5,60% i 5,70% dla członków Klubu Aquarius.

W związku ze wzrostem poziomu stóp procentowych NBP zmieniły się także stawki oprocentowania kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym.

Informacje dodatkowe:

 Oprocentowanie kredytu odnawialnego:
MultiKonto ja, my lub jestem: 13,20%
MultiKonto Aquarius: 12,70%

Oprocentowanie dla posiadaczy Planów Finansowych:
MultiKonto ja, my lub jestem: 9,75%
MultiKonto Aquarius: 9,25%

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.