Starter 365 bez doładowań
Copy

Kopiuj tekst

Starter 365 bez doładowań

mBank mobile wprowadza do swojej oferty limitowaną edycję starterów z roczną ważnością konta na usługi wychodzące, bez konieczności zasilania.

mBank mobile wprowadza do swojej oferty limitowaną edycję starterów z roczną ważnością konta na usługi wychodzące, bez konieczności zasilania.

mBank mobile uruchomił świąteczną promocję, dzięki której można otrzymać specjalną kartę SIM z roczną ważnością konta na rozmowy wychodzące. Oznacza to, że Klienci mogą wykonywać i odbierać połączenia przez 365 dni, bez konieczności regularnego zasilania telefonu. Warunkiem wykonywania połączeń jest jedynie posiadanie środków na koncie.

Starter 365 może być idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje drugi numer, a zamierza zasilać go nieregularnie. To również dobry pomysł na świąteczny prezent, na przykład dla dziecka, babci czy dziadka.

Klienci otrzymują starter z zasileniem w wysokości 5 PLN, które mogą wykorzystać na dowolne usługi w mBank mobile. Koszt specjalnego startera wynosi 35 PLN. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

mBank mobile z okazji swoich drugich urodzin zaproponował także MIXer w specjalnej odsłonie. W ramach promocji Klienci otrzymują za darmo 900 minut. Dodatkowo każde zasilenie konta telefonicznego dokonane poprzez mTRANSFER, Stałe Doładowanie lub Doładowanie SMS premiowane jest bonusem równym 50% jego wartości.

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.