BRE Bank organizatorem Łódzkiej Akademii Biznesu
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank organizatorem Łódzkiej Akademii Biznesu

16 kwietnia br. w siedzibie Oddziału Korporacyjnego BRE Banku w Łodzi przy Placu Wolności 3 odbyło się pierwsze spotkanie Łódzkiej Akademii Biznesu 2008. Wydarzenie stanowiło uroczystą inaugurację cyklu konferencji poświęconych rozwojowi przedsiębiorczości i wspieraniu biznesu w regionie łódzkim. 

Spotkanie inauguracyjne poświęcone było prognozom rozwoju gospodarki w skali ogólnokrajowej - gościem konferencji był główny ekonomista BRE Banku Wiesław Szczuka, który wygłosił wykład na temat Aktualnego stanu i perspektyw rozwoju polskiej gospodarki. W tym elitarnym spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele największych firm województwa łódzkiego, m.in. Procter&Gamble, Indesit, PGF oraz Prezesi Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

„Organizując cykl Łódzka Akademia Biznesu 2008 po raz kolejny już chcemy dać wyraz naszemu aktywnemu zainteresowaniu rozwojem przedsiębiorczości, a przede wszystkim stworzyć forum wymiany doświadczeń i wiedzy na temat możliwości, potencjału oraz warunków rozwoju naszego regionu. Zależy nam na tym, by łódzcy przedsiębiorcy i zarazem jedni z najbardziej prestiżowych klientów BRE Banku mogli w interesujący sposób dzielić się swoimi doświadczeniami biznesowymi, co, jak wierzę, przyczyni się do powstania nowych inwestycji w regionie” – mówi Urban Kielichowski, dyrektor Oddziału Korporacyjnego Łódź.

Spotkania Łódzkiej Akademii Biznesu 2008 odbywać się będą raz w miesiącu z przerwą w okresie letnim (lipiec – sierpień), w Sali Konferencyjnej w siedzibie Oddziału Korporacyjnego BRE Banku w Łodzi.

Patronem honorowym projektu jest Marszałek Województwa Łódzkiego, a organizatorami są BRE Bank, Brytyjsko – Polska Izba Handlowa oraz Amerykańska Izba Handlowa w Polsce. BRE Bank, uważany za lidera innowacji w sektorze bankowym, od lat wspiera i promuje innowacyjne postawy wśród polskich przedsiębiorstw.

Cyklowi partnerują ponadto Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.