5x rozmowy i SMS-y - taniej w mBank mobile!
Copy

Kopiuj tekst

5x rozmowy i SMS-y - taniej w mBank mobile!

Telefonia komórkowa mBank mobile wystartowała z nową usługą  -  mZnajomi. 

Oferta mZnajomi to propozycja tańszych rozmów i SMS-ów z pięcioma wybranymi osobami w sieci komórkowej mBank mobile. Dzięki nowej usłudze Klienci zapłacą tylko 10 groszy za minutę rozmowy oraz 5 groszy za SMS.

Aby aktywować usługę należy wybrać kod *103*11*48nr_tel# i zatwierdzić przyciskiem „zadzwoń". Za aktywację tańszych rozmów i SMS-ów dla pierwszych pięciu wybranych numerów mBank mobile nie pobiera żadnej opłaty. Za aktywację każdego kolejnego numeru Klient zapłaci 2 zł.  

Do 20 kwietnia br. posiadacze mBank mobile mogą również skorzystać z najnowszej promocji „Przecena doładowań"  w ramach której doładowując telefon za kwotę 47 zł, otrzymają od sieci 50 zł doładowania. Szczegóły promocji w regulaminie.

Ponadto wszyscy Klienci, którzy w dniach 21-25 kwietnia zdecydują się na zakup jednego startera mBank mobile otrzymają drugi starter gratis. Dzięki promocyjnej ofercie użytkownicy będą  mogli podarować starter wybranej osobie i cieszyć się tańszymi rozmowami i SMS-ami.

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych. Jedna prosta, przejrzysta oferta - jedna stawka do wszystkich sieci to podstawowy wyróżnik usługi.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.