Już wkrótce otwarcie Biura Korporacyjnego BRE Banku w Starogardzie Gdańskim
Copy

Kopiuj tekst

Już wkrótce otwarcie Biura Korporacyjnego BRE Banku w Starogardzie Gdańskim

BRE Bank chcąc wzmocnić swoją obecność na rynku bankowości korporacyjnej w woj. pomorskim zaplanował otwarcie Biura Korporacyjnego w Starogardzie Gdańskim. Dzięki nowej placówce lokalni klienci będą mieli stały i szybki dostęp do doradców korporacyjnych Banku i bogatej oferty skierowanej do przedsiębiorstw.

Biuro w Starogardzie Gdańskim jest częścią Oddziału Korporacyjnego w Gdańsku. Rozwój sieci to element strategii zakładającej dynamiczny wzrost liczby klientów korporacyjnych do 2009, szczególnie w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed BRE Bankiem jest obecność we wszystkich ważnych z biznesowego punktu widzenia ośrodkach. Docelowo Bank planuje utworzenie 23 biur korporacyjnych w całej Polsce.

„Biuro korporacyjne jest z założenia miejscem otwartym dla klientów, ma spełniać rolę lokalnego centrum biznesowego, gdzie Klient poza standardowymi usługami bankowymi może skorzystać z szeroko rozumianego doradztwa. To również współpraca z BRE Leasing Sp. z o.o. przy oferowaniu produktów leasingowych. Biuro może być też miejscem spotkań lokalnego biznesu, służyć spotkaniom kontrahentów handlowych lub warsztatom merytorycznym” - Tomasz Bogus, Dyrektor Banku ds. Sieci Oddziałów Korporacyjnych.

Dlaczego Biuro Korporacyjne w Starogardzie Gdańskim?

„Chcemy być bliżej naszych Klientów, a Biura korporacyjne zapewniają możliwość precyzyjnego dotarcia z ofertą, w szczególności wtedy, gdy dotyczy ona finansowania. Dotychczas firmy z tego regionu obsługiwaliśmy poprzez Oddział Korporacyjny w Gdańsku, teraz otwieramy Biuro w Starogardzie Gdańskim” - mówi Anna Sztangierska, zastępca dyrektora Oddziału Korporacyjnego w Gdańsku.

„Na wybór tej lokalizacji niemały wpływ ma z pewnością fakt, że leży ona w sercu licznych terenów  należących do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spodziewamy się, że za dużymi firmami ulokowanymi w regionie wkrótce podążą również ich kooperanci i dostawcy usług, czyli dynamiczne i nowoczesne firmy z sektora MSP. Z
arówno one, jak i korporacje potrzebują doradztwa i dostępu do nowoczesnych instrumentów finansowych. To właśnie ma do zaproponowania BRE Bank”- dodaje Anna Sztangierska.

BRE Bank zaliczany jest do grona czołowych instytucji finansowych w Polsce pod względem posiadanego kapitału, rozmiarów działalności, tempa rozwoju, różnorodności oferowanych produktów oraz wysokiego poziomu technologii bankowej. Wyróżnia się na rynku innowacyjnością oraz podejściem do Klienta, stawiającym na profesjonalne doradztwo i oferowanie indywidualnie dobranych rozwiązań. Jego misją jest zyskanie pozycji „Najlepszej instytucji finansowej dla wymagających klientów”.

BRE Bank koncentruje się na obsłudze firm, przy czym stawia na współpracę z wybranymi grupami Klientów: dużymi przedsiębiorstwami, międzynarodowymi korporacjami oraz nowoczesnymi i szybko rozwijającymi się firmami z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Dzięki temu jest w stanie zaoferować najwyższy standard obsługi oraz zestaw produktów „szytych na miarę”.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.