eMAX plus na dwie piątki!
Copy

Kopiuj tekst

eMAX plus na dwie piątki!

Od 7 kwietnia br. podwyższeniu ulegają stawki oprocentowania depozytów i produktów kredytowych mBanku.

mBank zachęca Klientów do lokowaniu środków na wysokooprocentowanym (5,5%) rachunku oszczędnościowym eMAX plus. Rachunek ten umożliwia nie tylko efektywne pomnażanie środków, ale także daje maksimum swobody - Klient wpłaca środki kiedy i ile chce bez ich zamrażania, nie tracąc odsetek przy wypłacie pieniędzy w dowolnym momencie.

Zmiana oprocentowania związana jest ze wzrostem poziomu stóp procentowych NBP oraz wzrostem stóp rynkowych.

Po zmianie oprocentowanie lokat i rachunków oszczędnościowych wynosi:


eMAX plus - 5,5%
eMAX - 1,85%
mIKE - 5,40%
mBIZNES max - 2,4%
mLOKATY:
2-miesięcznej - 5,35%
3-miesięcznej - 5,45%
6-miesięcznej - 5,55%
9-miesiecznej - 5,65%
i 12 miesięcznej - 6% w ramach promocji , od 5 maja br. 5,85%

Ponadto mBank zwiększył oprocentowanie kredytów przyznawanych w złotówkach (PLN). Zmiany dotyczą oprocentowania następujących produktów:
Kart kredytowych:
Visy Radość Życia, Visa Orange mBank - 22%
mBank Euro<26, wp Karta Visa Classic - 23%

KREDYTU gotówkowego - wzrost oprocentowania o 50 pb, z zachowaniem najniższego oprocentowania 10,80%
KREDYTU odnawialnego dla klientów indywidualnych - wzrost o 40 pb
mPLANU hipotecznego w PLN dla Klientów indywidualnych - wzrost oprocentowania o 25 pb (portfel rozliczany na zasadach obowiązujących do 01.09.2006 r.)
mBIZNES limitu kredytowego - o 20 pb do 11,40%
mPLANU hipotecznyego dla mikrofirm - o 20 pb do 8,70%

W ciągu ostatnich 12 miesięcy Rada Polityki Pieniężnej dokonała zmian stóp stóp NBP w sumie o 175 pb. W tym samym czasie oprocentowanie rachunku oszczędnościowego eMAX plus zostało podniesione o 190 pb, a mLOKAT nawet o 250 pb. Natomiast stawki np. oprocentowania kredytu odnawialnego i samochodowego (w PLN) wzrosły o 150 pb. Obecna podwyżka oprocentowania kart kredytowych o 100 pb jest pierwszą w ciągu ostatnich lat.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.