Tańsze zakupy z Visą Rossmann
Copy

Kopiuj tekst

Tańsze zakupy z Visą Rossmann

mBank wraz z firmą Rossmann proponują Klientom zakupy z 5% rabatem na cały asortyment w sklepach Rossmann.


Od 4 kwietnia, dzięki wyjątkowej partnerskiej karcie kredytowej Visa Rossmann jej posiadacze będą mogli nie tylko korzystać z łatwego i szybkiego dostępu do dodatkowych pieniędzy, ale także oszczędzać dzięki 5% rabatowi w blisko 300 drogeriach Rossmann na terenie całej Polski. Rabat obejmuje cały asortyment, bez limitu wydatków, również ceny promocyjne - zatem posiadacze otrzymają 5% zniżki od kwoty wskazanej na paragonie.

Wniosek o kartę można będzie składać w sklepach Rossmann: w wersji elektronicznej w nowoczesnych webkioskach lub też wypełniając papierowy dokument, jak również w Centrach Finansowych i mKioskach mBanku, na mLinii 0 801 300 800 oraz na stronach internetowych: www.mBank.pl, www.rossmann.com.pl. Ponadto na terenie wybranych sklepów przeprowadzane będą akcje aktywnej sprzedaży prowadzone przez pracowników mBanku.

Karta Visa Rossmann to kolejny projekt partnerski mBanku. Podobni, jak w przypadku Visa Orange mBank oraz Visa Radość Życia, dzięki połączeniu zalet dwóch silnych i znanych marek, możemy zaoferować klientom ciekawą i korzystną dla nich usługę. Rabat w wysokości 5% na cały asortyment w tak dużej sieci, jak Rossmann, to niespotykana do tej pory na naszym rynku korzyść dla klienta - mówi Joanna Chlebna, Wicedyrektor Biura Sprzedaży mBanku. Karty partnerskie są bardzo istotnym elementem naszej strategii na ten rok. Stanowią one ok. połowy portfela kart kredytowych mBanku i chcemy, aby taka proporcja się utrzymywała.

Wprowadzenie karty Visa Rossmann połączone jest z Festiwalem „Skarby Urody"  organizowanym przez Rossmann w 8 największych miastach Polski z okazji 15-lecia firmy , w terminie 5.04. - 29.06.2008.


Korzyści karty kredytowej Visa Rossmann:
- wypukła Visa Classic wyposażona zarówno w mikroprocesor, jak i pasek magnetyczny
- 5% rabatu na cały asortyment w sklepach Rossmann, również od cen promocyjnych, bez limitu wydatków
- specjalne oferty tylko dla posiadaczy karty
- 0 zł za wydanie karty, karta wydawana na 3 lata, opłata za rok 30 zł
- limit kredytowy w wysokości od 1200 do 20 000 PLN
- nieoprocentowany kredyt do 54 dni  (grace period)
- oprocentowanie 19 % po zakończeniu grace period
- łatwy i szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy
- możliwość dokonywania płatności w punktach oznaczonych logo VISA - na całym świecie
- łatwe i bezpieczne zakupy także w Internecie
- pełna kontrola nad wydatkami poprzez bezpłatne eKONTO i bezpłatne wyciągi elektroniczne

Obecnie z kart kredytowych mBanku korzysta już przeszło 170 tys. Klientów.

mBank zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie i miejscu na świecie. mBank oferuje wyjątkowe korzyści dla Klienta dzięki najnowszej technologii, dynamicznemu zespołowi oraz unikalnemu modelowi biznesowemu, który zmienia oblicze bankowości detalicznej w Polsce. Misją mBanku jest bowiem zapewnienie Klientom maksimum korzyści i wygody w finansach osobistych.

Rossmann to obecnie jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, funkcjonująca w Niemczech, Polsce, Czechach i na Węgrzech. W Polsce Rossmann jest liderem w branży, posiada sieć placówek samoobsługowych zlokalizowanych w całym kraju. W chwili obecnej sieć liczy blisko 300 sklepów we wszystkich większych miastach w Polsce.

W 2008 roku firma zamierza otworzyć kilkadziesiąt nowych placówek. Wszystkie uruchamiane w Polsce filie Rossmann to placówki samoobsługowe, które charakteryzują się szerokim asortymentem drogeryjno - perfumeryjnym (9,5 tys. pozycji) oferowanym w niskich cenach.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.