Już wkrótce otwarcie Biura Korporacyjnego BRE Banku we Włocławku
Copy

Kopiuj tekst

Już wkrótce otwarcie Biura Korporacyjnego BRE Banku we Włocławku

BRE Bank chcąc wzmocnić swoją obecność na rynku bankowości korporacyjnej w woj. kujawsko-pomorskim zaplanował otwarcie Biura Korporacyjnego we Włocławku. Dzięki nowej lokalizacji, regionalni klienci będą mieli stały i szybki dostęp do doradców korporacyjnych BRE Banku. Zgodnie z planami, kolejna tego rodzaju placówka zostanie uruchomiona w Starogardzie Gdańskim.


Biuro we Włocławku jest częścią Oddziału Korporacyjnego w Bydgoszczy. Rozwój sieci to element strategii zakładającej dynamiczny wzrost liczby klientów korporacyjnych do 2009, szczególnie w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed BRE Bankiem jest obecność we wszystkich ważnych z biznesowego punktu widzenia ośrodkach. Docelowo Bank planuje utworzenie 23 biur korporacyjnych.

„Biuro korporacyjne jest z założenia miejscem otwartym dla klientów,
ma spełniać rolę lokalnego centrum biznesowego, gdzie Klient poza standardowymi usługami bankowymi może skorzystać z szeroko rozumianego doradztwa. To również współpraca z BRE Leasing Sp. z o.o. przy oferowaniu produktów leasingowych. Biuro może być też miejscem spotkań lokalnego biznesu, służyć spotkaniom kontrahentów handlowych lub warsztatom merytorycznym” - Tomasz Bogus, Dyrektor Banku ds. Sieci Oddziałów Korporacyjnych.


Dlaczego Biuro Korporacyjne we Włocławku?

„Chcemy być bliżej naszych Klientów, a Biura korporacyjne zapewniają możliwość precyzyjnego dotarcia z ofertą, w szczególności wtedy, gdy dotyczy ona finansowania. Dotychczas firmy z tego regionu obsługiwaliśmy poprzez Oddział Korporacyjny w Bydgoszczy, od września ub. r. jesteśmy obecni w Toruniu, a teraz otwieramy biuro we Włocławku. Rozwój sieci sprzedaży wynika, między innymi, z przekonania, że lokalni przedsiębiorcy zasługują na najwyższej jakości usługi doradcze, które pozwolą ich firmom rozwijać się i wzmacniać przewagę konkurencyjną”-
mówi Łukasz Niedźwiecki, dyrektor Biura Korporacyjnego we Włocławku.

BRE Bank zaliczany jest do grona czołowych instytucji finansowych w Polsce pod względem posiadanego kapitału, rozmiarów działalności, tempa rozwoju, różnorodności oferowanych produktów oraz wysokiego poziomu technologii bankowej. Wyróżnia się na rynku innowacyjnością oraz podejściem do Klienta, stawiającym na profesjonalne doradztwo i oferowanie indywidualnie dobranych rozwiązań. Jego misją jest zyskanie pozycji „Najlepszej instytucji finansowej dla wymagających klientów”.

BRE Bank koncentruje się na w obsłudze firm, przy czym stawia na współpracę z wybranymi grupami Klientów: dużymi przedsiębiorstwami, międzynarodowymi korporacjami oraz nowoczesnymi i szybko rozwijającymi się firmami z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Dzięki temu jest w stanie zaoferować najwyższy standard obsługi oraz zestaw produktów „szytych na miarę”.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.