Lokata Cappuccino w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Lokata Cappuccino w MultiBanku

Surowce naturalne pozwalają osiągać zyski w czasach giełdowej niepewności. MultiBank wprowadza już drugą w tym roku lokatę strukturyzowaną dla inwestorów poszukujących alternatywy dla warszawskiego parkietu.  Tym razem Klienci Banku, mogą czerpać korzyści z rosnącej konsumpcji produktów spożywczych: kawy, cukru oraz kakao. 

Lokata Cappuccino oparta jest na inwestycji w bezpieczne papiery dłużne oraz koszyk indeksów surowców naturalnych, które wraz z rosnącą światową konsumpcją, przedstawiają interesujące perspektywy wzrostu.

- Istotnym wyróżnikiem lokat strukturyzowanych jest gwarancja 100% zainwestowanego kapitału oraz potencjał osiągnięcia nieograniczonych zysków. W praktyce takie lokaty wypracowują niższy zysk niż agresywne fundusze w okresie giełdowej hossy, ale wyższy niż tradycyjne lokaty terminowe. – mówi Joanna Wesołowska, odpowiedzialna za produkty strukturyzowane w MultiBanku – Część polskich inwestorów szuka dziś sposobów na wypracowanie zysków poza giełdą, dlatego banki coraz chętniej uzupełniają ofertę o produkty strukturyzowane licząc na pozyskanie depozytów. Z punktu widzenia Klientów, istotnym elementem produktu będącego alternatywą dla giełdy, jest relatywnie krótki okres zamrożenia kapitału. Okres inwestycji w lokacie Cappuccino to 1,5 roku i jest to jeden z najkrótszych okresów dostępnych na rynku – dodaje

Lokata Cappuccino jest dostępna dla wszystkich Klientów banku za pośrednictwem Internetu, multilinii oraz w Centrach Usług Finansowych. Warunkiem przystąpienia do lokaty jest posiadanie MultiKonta lub samodzielnego, bezpłatnego rachunku oszczędnościowego MultiMax lub MultiMax Aquarius z oprocentowaniem  5,25% i 5,35% w skali roku. Osoby, które zdecydują się na zainwestowanie 100.000 zł w Lokatę Cappuccino i w okresie subskrypcji otworzą MultiKonto Aquarius będą zwolnione z opłaty za jego prowadzenie przez 6 miesięcy. Klienci inwestujący minimum 10 tysięcy złotych otrzymają MultiKonto jmj na takich samych warunkach.

Informacje dodatkowe:
Minimalna kwota lokaty wynosi 5000 PLN.
Gwarancja 100% kapitału.
Daty obserwacji: Wartość aktywa bazowego jest obserwowana, co kwartał począwszy od 15 kwietnia 2008 do 15 października 2009. Jeżeli wartość ceny instrumentu wchodzącego w skład aktywa bazowego nie będzie dostępna w tym dniu, wtedy dniem obserwacji będzie następny dzień, w którym dane będą dostępne. Do obserwacji wartości aktywa bazowego są brane ceny zamknięcia z danego dnia.
Oprocentowanie gwarantowane: 0%
Partycypacja nie niższa niż 55%. Według danych rynkowych z dnia 7.03.2008 wartość ta wyniosłaby 68%.
Obliczanie odsetek w przypadku wycofania Lokaty:
Wysokość odsetek w przypadku wycofania Lokaty przed terminem uzależniona jest od rynkowej wartości strategii inwestycyjnej w dniu realizacji zerwania.

Cykl wycofania lokaty:
Zerwania Lokat odbywają się w cyklach tygodniowych. Cykl trwa od środy do wtorku włącznie każdego tygodnia okresu umownego.
Opłata za wycofanie Lokaty:
O = W • 9,62% • d / 553, gdzie: W – kwota zerwania, d – ilość dni od dnia zerwania do dnia zakończenia lokaty
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.