Rekordowa liczba nagród do zgarnięcia podczas 5. mBank Łódź Maratonu
Copy

Kopiuj tekst

Rekordowa liczba nagród do zgarnięcia podczas 5. mBank Łódź Maratonu

Podczas jubileuszowego 5. mBank Łódź Maratonu do zdobycia jest 70 tys. PLN i nowy Chevrolet Aveo.

Organizatorzy łódzkiego maratonu przewidzieli nagrody w 20 kategoriach wiekowych (kategoria co 5 lat) dla kobiet i mężczyzn. W ten sposób nagrody rzeczowe oraz puchary zdobędzie prawie 150 osób. Dodatkowo wśród maratończyków, którzy ukończą bieg
rozlosowany zostanie nowy Chevrolet Aveo. Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg w swojej konkurencji zgodnie z regulaminem otrzymają medal po przekroczeniu linii mety oraz dyplom.

W tym roku podnieśliśmy stawki na dystansie maratonu w klasyfikacji kobiet. Tradycyjnie przygotowaliśmy także upominki dla trzech najlepszych drużyn maratonu i drużyn bankowców.

Specjalne nagrody zostały przewidziane także dla Łodzian - wyróżnienie otrzyma trzech pierwszych zawodniczek i zawodników. - mówi Lech Krakowiak, Dyrektor Maratonu.

W tegorocznym maratonie wygrywają nie tylko biegacze ale także kibice - dodaje Szymon Midera, Dyrektor Biura Marketingu i Rozwoju Biznesu mBanku. Jak co roku przygotowaliśmy wiele atrakcji dla wszystkich, którzy przyjdą dopingować biegaczy. Co więcej w czasie trwania maratonu zostanie przeprowadzony konkurs na najlepszy zespół kibicujący uczestnikom na trasie. Specjalne jury oceniać będzie ubiór, sprzęt pomocniczy, zgranie zespołu, sposób przekazu. Najlepsze drużyny dopingujące zawodników na trasie otrzymają atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje o nagrodach w 5. mBank Łódź Maratonie znajdują się w
serwisie internetowym maratonu.

W tym roku maratończycy wystartują 18 maja. Oprócz biegu głównego (42 km 195 m) miłośnicy biegania mają do wyboru jeszcze inne trasy:
- półmaraton (21 km 97 m),
- Ogólnopolski Otwarty Bieg o „Złoty Toporek"" Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi (10,5 km),
- bieg rekreacyjny (2,5 km).

Aby zapisać się do biegu, wystarczy wejść na stronę maratonu: http://www.maraton.com.pl/ i wypełnić formularz zgłoszeniowy. W serwisie znajdują się także wszelkie informacje dotyczące łódzkiej imprezy.

Dla wszystkich amatorów biegania, po raz pierwszy w historii łódzkich maratonów, przygotowano „Program 0-42"" czyli przygotowanie do udziału w biegu dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Treningi dla biegaczy odbywają się:
w niedzielę w Łodzi przy ośrodku MOSiR ul. Skrzydlata 75 o godz. 10:00
we wtorek w Parku na Zdrowiu (róg Al. Unii i Konstantynowskiej) o 16:30 i 17:00
w czwartek w Rudzkim Klubie Sportowym ul. Rudzka 37 o 18:00.

Prowadzą je trenerzy Rudzkiego Klubu Sportowego i członkowie Klubu Biegacza Arturówek Łódź.

Dodatkowe Informacje o mBank Łódź Maraton

Organizator:
- Rudzki Klub Sportowy w Łodzi

Sponsor tytularny:
- mBank

Partnerzy:
- Wojewódzka i Miejska Komenda Straży Pożarnej w Łodzi
- Urząd Miasta Łodzi
- Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
- Centrum kulturalno-rozrywkowo-handlowe Manufaktura

Patronaty medialne:
- Gazeta Wyborcza
- TVP 3 Łódź
-http://www.swiatsportu.pl/
-http://www.lodzianin.pl/

Łódzki maraton został oficjalnie zgłoszony do kalendarzy:
- AIMS/IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Imprez Biegowych),
- PSB (Polskie Stowarzyszenie Biegów),
- PZLA (Polski Związek Lekkiej Atletyki),
- ŁOZLA (Łódzki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki).

Marka Chevrolet powstała w 1911 roku. Obecnie, co szesnasty samochód na świecie to Chevrolet. Auta tej marki można spotkać na drogach ponad 70 krajów. Chevrolet jest synonimem sprawdzonych technologii, jakości i niezawodności oraz doskonałej wartości za rozsądną cenę. W XXI wiek Chevrolet wkracza z linią inteligentnych, doskonale zaprojektowanych aut, które zaspokoją potrzeby każdego kierowcy. Tak jak nowe,  produkowane w Polsce Aveo.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.