Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych Hitem Roku!
Copy

Kopiuj tekst

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych Hitem Roku!

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych otrzymał tytuł Hit Roku oraz Rekomendację Gazety Bankowej w kategorii Rozwiązanie informatyczne w organizowanym przez ten tygodnik konkursie dla instytucji finansowych. Jest to już czwarta nagroda dla Supermarketu US przyznana za jego innowacyjność i wyjątkową funkcjonalność. 

Gazeta Bankowa nagradza  od 2002 roku instytucje finansowe, które wdrożyły systemy informatyczne usprawniające działalność i pozwalające na lepszą obsługę klientów. W tym roku po raz pierwszy jednak „Gazeta Bankowa" przyznała tytuł "Rekomendacja Gazety Bankowej" produktom, rozwiązaniom i usługom, mającym szansę stać się Hitami dla instytucji finansowych, a najlepszy projekt z nominowanych otrzymał tytuł Hit Roku dla Instytucji Finansowych.

W tegorocznej edycji zgłosiło się wiele wyspecjalizowanych firm informatycznych, tym bardziej nagroda Hit Roku za model Supermarketu była szczególnym wyróżnieniem dla twórców.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych otrzymał w ostatnim czasie już kilka nagród za nowoczesność rozwiązań technologicznych oraz innowacyjność na tle innych produktów oferowanych na rynku. Były to m.in.: ALICJA 2007 -  nagroda dla najlepszego produktu finansowego miesięcznika Twój Styl,  EUROPRODUKT - w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz „Indywidualność Rynku - Merkury 2007" w kategorii produkt za wyjątkowy projekt finansowo-ubezpieczeniowy.


Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Wniosek on-line dostępny jest w systemie transakcyjnym po zalogowaniu. Dzięki integracji usług z kontem, klient podaje jedynie w systemie transakcyjnym informacje dotyczące pojazdu oraz przebiegu ubezpieczenia, bez konieczności wpisywania ponownie swoich danych.

Integracja sprzedaży i obsługi ubezpieczeń w mBanku daje również inne korzyści:
Tanie płatności miesięczne, których pilnuje mBank za Klienta
Najtańsze na rynku raty
Monitoring i pomoc mBanku w procesie likwidacji szkód
Dostęp do szczegółów polisy 24/7
Sprzedaż i obsługa przez mLinię

Osoby, które nie są jeszcze klientami mBanku, aby przekonać się o atrakcyjności oferty SUS, mogą skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronach internetowych banku.

W ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych Klienci mogą na razie porównywać i kupować oferty:
HDI Asekuracja,
Benefia,
Go!Direct (nowość na rynku dostępna w mBanku),
BRE Ubezpieczenia TU S.A.

BRE Ubezpieczenia i mBank rozszerzyły ofertę produktową o dodatkowe ubezpieczenia m.in. ubezpieczenia mieszkaniowe i turystyczne.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.