Już jest!
Copy

Kopiuj tekst

Już jest!

mBank ma już dwa miliony Klientów - użytkowników nowoczesnej bankowości i partnerów do dialogu z zespołem mBanku.

Liczba Klientów indywidualnych i biznesowych w mBanku wynosi już 2 miliony. Od początku roku do tej pory udało nam się pozyskać ponad 392 tys. Klientów
- mówi Krzysztof Tworus, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w mBanku.
Co więcej, z danych o rachunkach indywidualnych mBanku w Polsce wynika, że w czasie od 1 stycznia do 30 września br. średnio co 2 minuty ktoś otwierał darmowe konto w mBanku. Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są na równi korzyści i wygoda, jakie dajemy, ale także unikalna społeczność i wpływ, jaki Klienci mają na rozwój naszej oferty.

Bankier.pl szacuje, że obecnie prawie 6 mln osób korzysta z konta internetowego. Związek Banków Polskich prognozuje, że na koniec 2008 roku liczba aktywnych Klientów bankowości przekroczy 7 mln. Zgodnie z powyższymi danymi niemal co trzecia osoba, korzystająca z bankowości elektronicznej, ma rachunek w mBanku.

mBank w szczególny sposób uczcił pojawienie się dwumilionowego Klienta - umowę do rachunku dostarczył osobiście dyrektor mBanku - mówi Małgorzata Kowalska, odpowiedzialna za komunikację z Klientami. Nasz dwumilionowy Klient założył rachunek w mBanku po to, by móc swobodnie kupić świąteczne prezenty poprzez internet.

mBank od początku swojej działalności koncentruje się na budowaniu społeczności, jest pierwszym polskim bankiem współtworzonym przez Klientów w otwartym, aktywnym dialogu.

Na co dzień, poprzez forum czy blog, zespół mBanku komunikuje się z Klientami. Fenomenem mBanku jest mRada, czyli grupa mKlientów, która doradza i jako pierwsza testuje nowe produkty. To właśnie mBank jako pierwszy skoncentrował się na budowie partnerskich relacji z Klientami. Pierwsza mRada działała już od listopada 2000 r., a forum od kwietnia 2001 r.

mBank to miejsce, w którym poprzez ofertę, usługi, informacje i porady, zaspokajające potrzeby Klientów, powstaje coś więcej niż tylko miejsce zawierania transakcji, lokowania i pożyczania pieniędzy. Tworzy się społeczność, w ramach której ludzie komunikują się, zawierają znajomości, komentują wydarzenia związane z bankiem i wpływają na jego rozwój.

mBank powstał w listopadzie 2000 roku. Dziś zajmuje znaczące miejsce w polskim sektorze bankowym i jest zdecydowanym liderem bankowości elektronicznej, postrzegany jako bank internetowy pierwszego wyboru. Model biznesowy mBanku ewoluuje, ale zachowuje podstawowe wyróżniki - mBank nie oferuje wszystkiego, co w świecie finansów wymyślono, a takie produkty i usługi, których chcą Klienci. mBank udostępnia je w najlepszych cenach i najlepszej jakości na rynku oraz w wygodny i przyjazny sposób.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.