PolecamBank!
Copy

Kopiuj tekst

PolecamBank!

Wystartowała kolejna edycja akcji, w której Klienci polecający rachunki w mBanku mogą zdobywać atrakcyjne nagrody. Na zwycięzcę czeka samochód - sportowa Alfa Romeo MiTo.

W zabawie może wziąć udział każda osoba, która posiada co najmniej jeden z rachunków w mBanku - eKONTO, eMAX, eMAX plus lub izzyKONTO - i polecić bezpłatne konto w mBanku swoim znajomym. Wystarczy, że nowy Klient zakładając rachunek poda na wniosku o konto dziesięć ostatnich cyfr rachunku osoby, która przekonała go do skorzystania z oferty mBanku. W akcji mogą wziąć udział także osoby, które zostały Klientami dzięki konkursowi.

Za każdego pozyskanego nowego Klienta otrzymuje się 1 punkt. Liczy się nowy Klient, a nie nowy rachunek. Wyjątkiem jest polecenie mBIZNES konta - w tym przypadku każdy nowy rachunek mBIZNES konto to 1 punkt.

W ramach Konkursu można polecać:

rachunki indywidualne eKONTO, eMAX, eMAX plus, mBIZNES konto wszystkim znajomym, którzy nie korzystali z nich dotychczas w mBanku lub korzystali jedynie z rachunków firmowych mBIZNES konto, rachunek firmowy mBIZNES konto wszystkim - bez względu na to, czy posiadają już jakiś rachunek w mBanku, czy nie.

Wiosenna edycja akcji przyniosła bardzo dobre wyniki oraz duże zainteresowanie ze strony mKlientów. Nasi Klienci chętnie rekomendują mBank jako miejsce zarządzania swoimi finansami osobistymi. Dlatego też postanowiliśmy znów zaprosić ich do udziału w zabawie. W ramach nowej odsłony konkursu PolecamBank przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzcy - sportowy samochód. Jest również pula nagród gwarantowanych- mówi Mateusz Karewicz, odpowiedzialny, za realizacje konkursu w mBanku. Powstał serwis internetowy
www.polecamBank.pl, który ma pomóc uczestnikom zabawy w polecaniu rachunków w mBanku. Na stronie konkursu stworzyliśmy specjalny moduł, za pomocą którego można wysłać zaproszenia do znajomych, a także sprawdzić swój aktualny wynik oraz przysługującą nagrodę - dodaje Mateusz Karewicz.

Aby osoby polecające zdobywały punkty konkursowe, nowi Klienci muszą do 8 marca 2009 r. złożyć wnioski o otwarcie rachunku w mBanku, a do 8 kwietnia 2009 r. aktywować konta, wpłacić i utrzymać na nich przez co najmniej 14 dni łączną kwotę min. 300 PLN. Wielkie rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 kwietnia 2009 r.

Dla uczestników konkursu, którzy uzbierają największą liczbę punktów przygotowano atrakcyjne nagrody. Osoba, która zgromadzi najwięcej punktów zdobywa samochód osobowy Alfa Romeo MiTo. Za drugie i trzecie miejsce otrzymuje się skuter Piaggio
ZIP 4T. Dla kolejnych pięciu osób przygotowano vouchery na ofertę internetowego biura podróży fly.pl. Dziesięć nawigacji GPS MIO Digi Walker C520 GPS/BT/WIN CE wraz z mapami 30 krajów to wygrana za zajęcie miejsc od 9 do 18.

W zabawie przewidziane są także nagrody gwarantowane: za zdobycie minimum 6 punktów otrzymuje się aparat fotograficzny Fuji Fine Pix s1000fd,
Klienci, którzy uzbierają od 4 do 5 punktów dostają zestaw głośników Logitech 5.1 X-530 New, za 2 i 3 punkty zdobywa się odtwarzacza mp3 Creative muvo 2GB,
1 punkt uprawnia do odbioru bonu zniżkowego do wykorzystania na ofertę internetowego biura podróży fly.pl o wartości 100 PLN.

mBank, lider bankowości elektronicznej, od ośmiu lat zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie, z dowolnego miejsca na świecie. Klienci mBanku korzysta już z prawie 2,9 mln rachunków.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.