mBank w Czechach i na Słowacji wyróżniony!
Copy

Kopiuj tekst

mBank w Czechach i na Słowacji wyróżniony!

mBank w Czechach i na Słowacji zdobywa uznanie oraz wyróżnienia w najważniejszych rankingach w sektorze finansowym.  

26 listopada br. czeski mBank otrzymał prestiżowy tytuł "Najbardziej dynamiczny bank" w konkursie „Bank Roku". Zwyciężył w tej kategorii, zdobywając znaczną przewagę nad konkurencją. Nagroda jest niezwykle wartościowa, ponieważ pokazuje, że obrany przez mBank kierunek działania docenili zarówno eksperci jak i Klienci. mBank otrzymał dodatkowo dwa srebrne medale za rachunek osobisty mKONTO oraz za kredyt hipoteczny mHypotéka. mBank jest również marką godna zaufania - znalazł się pośród trzech banków, które otrzymały najwięcej głosów Klientów w tej kategorii.

Już w czerwcu tego roku, po zaledwie siedmiu miesiącach obecności na rynku, mBank otrzymał wyróżnienie w najbardziej prestiżowym konkursie w czeskim sektorze finansowym "Złota Korona". Zwyciężył w dwóch głównych kategoriach. Otrzymał "Nagrodę Publiczności" za rachunek osobisty mKONTO. W kategorii "Nowość Roku" złoto przyznano rachunkowi mKONTO, a srebro rachunkowi oszczędnościowemu eMAX. mKONTO nagrodzono także brązową statuetką w kategorii "Rachunki bankowe".

Oferta przygotowana przez mBank dla czeskich i słowackich Klientów okazała się doskonała. Tylko w tym roku mBank w Czechach otrzymał aż siedem wyróżnień i w ciągu dwunastu miesięcy stał się szóstym pod względem liczby Klientów bankiem na rynku.

mBank na Słowacji również zyskał uznanie w oczach ekspertów. W listopadzie 2008 r. otrzymał pięć nagród „Złota Moneta" w czterech kategoriach:

rachunki bankowe: pierwsze miejsce za rachunek osobisty mKONTO oraz trzecie za rachunek oszczędnościowy eMAX

hipoteka: drugie miejsce za kredyt hipoteczny mHYPOTEKA

bankowość elektroniczna: trzecie miejsce za bankowość elektroniczną mBanku

karty debetowe: trzecie miejsce za kartę do rachunku mKONTO Visa Classic

mBank w Czechach i na Słowacji wystartował 25 listopada 2007 roku. Klientom za południową granicą proponuje rachunek osobisty mKONTO, rachunek oszczędnościowy eMAX oraz kredyt hipoteczny i gotówkowy. Rewolucją na rynku jest brak podstawowych opłat i prowizji za korzystanie z rachunków.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.