eKONTO najlepsze
Copy

Kopiuj tekst

eKONTO najlepsze

mBank, wraz z rachunkiem osobistym eKONTO, został uznany przez ekspertów za najlepszy bank dla nowoczesnego Klienta.  

Tytuł najlepszego banku dla nowoczesnego Klienta korzystającego z konta internetowego otrzymał ex aequo mBank i Toyota Bank. Oferta mBanku jest jedną z najtańszych na rynku. Korzystanie z podstawowego rachunku eKONTO w mBanku jest praktycznie bezpłatne. eKONTO to nie tylko bezpłatny rachunek osobisty umożliwiający wygodne i proste zarządzanie codziennymi wydatkami. To unikalny rachunek, który dzięki połączeniu z produktami oszczędnościowymi, inwestycyjnymi, kredytowymi oraz ubezpieczeniowymi spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. mBank, jako bank nowej generacji, jest bowiem najlepszym miejscem dla finansów osobistych.

Eksperci docenili tą szeroką funkcjonalność rachunku osobistego eKONTO. W artykule „Które konto najlepsze?" (Gazeta Wyborcza, 27.11.08) czytamy m.in.:
Supermarket Funduszy Inwestycyjnych czy ubezpieczeń komunikacyjnych to przydatne klientowi usługi, które powodują ,że konto w banku może być nie tylko zwykłym RORem ale również platformą odpowiedzialną za zarządzanie całością finansów osobistych.

Wyróżnikami rachunku eKONTO w mBanku są:

bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku,

brak opłat za przelewy przez internet

bezpłatna karta debetowa Visa Electron,

bezpłatny dostęp do ponad 3 000 bankomatów w kraju tj. Sieci Euronet, BZ WBK, Cash4You i eCard,

brak prowizji za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą.

Ranking, przygotowany przez Gazetę Wyborczą oraz doradców finansowych Open Finance, został opublikowanym w dodatku Gazety Wyborczej „Gazeta Pieniądze" 27 listopada br.

Obecnie z usług mBanku korzysta już blisko 2 mln Klientów. Łącznie na przeszło 2,9 mln
rachunków ulokowali oni 10,3 mld PLN.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.