Doładuj telefon w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Doładuj telefon w MultiBanku

Świąteczne bonusy i konkursy z nagrodami dla Klientów doładowujących telefony w systemie transakcyjnym rozpoczynają sezon gwiazdkowych promocji w MultiBanku.

Do 15.01.2009 r. abonenci sieci Orange, którzy doładują konto telefoniczne dowolną kwotą, a następnie w ciągu siedmiu dni doładują je ponownie, otrzymają 200% kwoty drugiego doładowania na rozmowy i sms’y w sieci.

Na atrakcje mogą liczyć również abonenci sieci Plus GSM. W ramach konkursu „Plusoteria” Klienci MultiBanku, którzy doładują telefon kwotą co najmniej 30 zł i wyślą sms z hasłem WYGRAM pod numer 7178 będą mieli szansę na zdobycie m.in. 50’’ telewizora plazmowego z dodatkową nagrodą pieniężną, palmtopów, telefonów Samsung Omnia, nawigacji GPS i innych. Loteria trwa do 20.02.2009 r., organizator przewidział trzy losowania, a liczba zgłoszeń wysłanych przez jedną osobę nie jest limitowana.

Wszystkie zgłoszenia w konkursie „Plusoteria” biorą udział w losowaniu nagrody głównej: Toyoty Yaris.

Informacje o promocjach:
http://www.multibank.pl/doladuj

Informacje o konkursie:
http://www.multibank.pl/loteria

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.