10% taniej z mBank Visa Rossmann
Copy

Kopiuj tekst

10% taniej z mBank Visa Rossmann

Dla wszystkich Klientów, płacących kartą mBank Visa Rossmann, przygotowano specjalną świąteczną niespodziankę - 10% rabatu na zakupy w drogerii Rossmann.

Do 24 grudnia br. Klienci, którzy będą płacić za zakupy powyżej 100 PLN w drogeriach Rossmann kartą kredytową mBank Visa Rossmann, otrzymają 10 % rabatu. Zniżka jest naliczana od kwoty podanej na paragonie i łączy się z trwającymi promocjami. Jeżeli Klient dokona zakupów na kwotę niższą niż 100 PLN, zostanie mu udzielony standardowy rabat w wysokości 5%. Zniżka udzielana jest przy kasie - specjalny kod kreskowy umieszczony na rewersie karty umożliwia otrzymanie upustu.

Nasza świąteczna promocja skierowana jest przede wszystkim do Klientów, którzy już posiadają kartę mBank Visa Rossmann - w okresie przedświątecznym związanym zwiększymi wydatkami, chcemy zaproponować im jeszcze tańsze zakupy. Jednocześnie przypominamy, że posiadacze karty oprócz sezonowych promocji mogą korzystać z stałego 5% upustu - mówi Joanna Chlebna, Dyrektor Biura Sprzedaży Kart Kredytowych i Produktów Hipotecznych. Karta kredytowa mBank Visa Rossmann została stworzona z myślą o kobietach i doskonale spełnia ich potrzeby. Daje dostęp do dodatkowych środków oraz stałego rabatu w sklepach Rossmann, dlatego tez została okrzyknięta „zakupową przyjaciółką" - dodaje Joanna Chlebna.

Wypukła karta mBank Visa Rossmann jest wyposażona w mikroprocesor i pasek magnetyczny - dzięki temu zapewnia Klientom wygodę i maksimum bezpieczeństwa. Karta wydawana jest na trzy lata. mBank nie pobiera opłaty za jej wydanie. Opłata roczna za użytkowanie wynosi 30 PLN, pierwszy raz jest ona pobierana po 12 miesiącach. Limit na karcie wynosi od 1 200 do 20 000 PLN.

Pozostałe cechy karty mBank Visa Rossmann:
nieoprocentowany kredyt do 54 dni (grace period),

oprocentowanie 19 % po zakończeniu okresu bezodsetkowego (po grace period),

łatwy i szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy,

możliwość dokonywania płatności w punktach oznaczonych logo VISA - na całym świecie,

zakupy w Internecie,

pełna kontrola nad wydatkami poprzez bezpłatne eKONTO i darmowe wyciągi elektroniczne.

Wniosek o kartę można składać:

w drogeriach Rossmann: w wersji elektronicznej w nowoczesnych webkioskach lub wypełniając papierowy dokument,

w Centrach Finansowych i mKioskach mBanku,

u Operatorów mLinii 0 801 300 800,

oraz na stronach internetowych:
www.mbank.pl,
www.rossnet.pl,
www.rossmann.com.pl.

Po wypełnieniu wniosku przedstawiciel mBanku kontaktuje się z Klientem telefonicznie i informuje o dalszych krokach. Kartę aktywuje się w serwisie transakcyjnym mBanku lub za pośrednictwem mLinii. Podczas dokonywania aktywacji karty Klient może zdefiniować także unikalny kod PIN do karty.  

mBank zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie i miejscu na świecie. mBank oferuje wyjątkowe korzyści dla Klienta dzięki najnowszej technologii, dynamicznemu zespołowi oraz unikalnemu modelowi biznesowemu, który zmienia oblicze bankowości detalicznej w Polsce. Misją mBanku jest zapewnienie Klientom maksimum korzyści i wygody w finansach osobistych.

Rossmann to placówki samoobsługowe, które charakteryzują się szerokim asortymentem drogeryjno - perfumeryjnym (9,5 tys. pozycji) oferowanym w niskich cenach. W drogerii można zakupić różnego rodzaju kosmetyki, produkty do pielęgnacji ciała i higieny, parafarmaceutyki, suplementy diety, herbaty, żywność dla dzieci, środki czystości czy pokarm dla zwierząt.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.