MIXer mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

MIXer mBank mobile

mBank mobile wprowadza nową ofertę, w której Klient otrzymuje telefon komórkowy wraz z 1000 minut na start.

MIXer mBank mobile oferuje swoim Klientom telefon komórkowy NOKIA wraz ze starterem 1000 MINUT na połączenia do wszystkich sieci. Minuty można wymieniać na pozostałe usługi w mBank mobile, np. na SMS-y, MMS-y, GPRS. Konto telefoniczne jest aktywne przez 3 lata niezależnie od doładowań i okresu umowy. Nowy produkt w ramach sieci mBank mobile nie jest typowym MIXem, dlatego też ma inną nazwę - MIXer.

Dla Klientów, którzy wybiorą ofertę MIXer mBank mobile, została przygotowana specjalna taryfa:
cena za połączenia głosowe krajowe wynosi 55 gr/min, SMS do krajowych sieci komórkowych kosztuje 18 gr/szt, MMS do krajowych sieci komórkowych - 40 gr/szt.

Po roku korzystania z oferty MIXer mBank mobile każdy użytkownik może przejść na podstawową ofertę, w której stawki za podstawowe usługi wynoszą:

połączenia głosowe krajowe - 45gr/min,

SMS do krajowych sieci komórkowych - 14 gr/szt,

MMS do krajowych sieci komórkowych - 36 gr/szt.

W momencie przejścia na podstawową ofertę okres ważności konta pozostaje bez zmian.

Wszystkie oferowane przez mBank mobile telefony są fabrycznie nowe, posiadają polskie menu i nie mają blokady simlock. Każdy telefon objęty jest polską 24-miesięczną gwarancją. Zakupiony zestaw dostarczany jest przesyłką kurierską gratis.

Dzięki wprowadzeniu nowej usługi Klienci zyskują jeszcze więcej korzyści. Telefony komórkowe NOKIA wraz ze starterem 1000 minut dostępne są już od 25 zł miesięcznie. Wszystkie modele telefonów, które można kupić w ramach usługi, dostępne są w
sklepie mBank mobile.

Wyróżnikami oferty są:

niska miesięczna opłata,

możliwość otrzymania atrakcyjnego, nowoczesnego telefonu,

na start Klient dostaje ogromny zapas 1000 minut na rozmowy,

możliwość doładowania w każdym momencie za pomocą Doładowania SMS lub mTRANSFERU.

Dodatkowo każdy numer MIXer aktywowany w dniach 24.11.2008 - 30.01.2009 otrzyma przez kolejnych 6 miesięcy po 10zł do wykorzystania na wszystkie usługi. Dzięki temu Klienci będą mieli jeszcze więcej minut na rozmowy. Doładowania będą realizowane
15. dnia miesiąca przez pół roku. Pierwsze doładowanie nastąpi po miesiącu, w którym dokonano aktywacji karty SIM.

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.