Waluty w dobrej cenie
Copy

Kopiuj tekst

Waluty w dobrej cenie

MultiBank podwyższył oprocentowanie depozytów walutowych. Do końca roku stawki dla lokat trzymiesięcznych w EUR wyniosą nawet 4,44%, a dla USD 2,22%.

-Według szacunków około 10% oszczędności gospodarstw domowych stanowią waluty, a gama dedykowanych, atrakcyjnych depozytów na rynku jest ograniczona. Uzupełniliśmy więc lokatę 8,08% w PLN o lokaty walutowe 4,44% w EUR i 2,22% w USD. Zaktualizowaliśmy również stawki pozostałych depozytów walutowych dla klientów, którzy ulokują na lokacie w MultiBanku minimum 1000 euro lub 1000 dolarów – wyjaśnia Daniel Wrzesiński zarządzający Centrum Oszczędzania MultiBanku.

   
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.