Osiem na osiem - urodziny mBanku!
Copy

Kopiuj tekst

Osiem na osiem - urodziny mBanku!

Z okazji ósmej rocznicy powstania mBank zaprasza Klientów na wyjątkowy, ośmiogodzinny czat oraz zachęca do udziału w specjalnym urodzinowym konkursie.

26 listopada br. mBank będzie obchodził ósme urodziny. Z tej okazji dla Klientów przygotowano wiele atrakcji. Już o godzinie 9.00 rozpocznie się czat z mBankowymi ekspertami.

Wirtualne spotkanie z Klientami zostało podzielone na osiem sekcji tematycznych:

9.00 - 10.00  Wszystko zaczęło się od eKONTA. A młodym zaproponowaliśmy izzyKONTO - w tym bloku Klienci będą mogli zadawać pytania dotyczące rachunku osobistego w mBanku

10.00-11.00 Nie mówię, że bez tego nie można żyć..., czyli o kartach kredytowych w ofercie mBanku

11.00 - 12.00 Więcej możliwości - sekcja poświęcona kredytowi hipotecznemu, odnawialnemu, gotówkowemu i samochodowemu

12.00 - 13.00 Systemowe hocki-klocki, czyli rozmowy o systemie transakcyjnym mBanku

13.00 - 14. 00 „Już 200 tys. firm wybrało bezpłatny rachunek w mBanku - sprawdź dlaczego" - szef wydziału mBIZNES odpowie na pytania dotyczące konta firmowego w mBanku.

14.00 - 15.00 I w co tu wejść? Kilka słów o inwestowanie poprzez mBank

15.00 - 16.00 Spokojne dni i noce - ubezpieczenia w mBanku

16.00 - 17.00 „Pan tu nie stał!" - tego nie usłyszysz w mSZOPIE :)


Dodatkowo na stronach mBanku w dniu urodzin na Klientów będzie czekać dobra zabawa i rywalizacja o mBankowe gadżety. W różnych miejscach serwisu www.mBank.pl będą pojawiać się pytania. Osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowych odpowiedzi, zdobędą upominki mBanku.

mBank to instytucja finansowa dla ludzi, którzy korzystają z najnowocześniejszych technologii na co dzień, akceptują nowatorskie rozwiązania jako skuteczny i wygodny sposób komunikowania się z instytucją finansową.

Dążeniem mBanku jest tworzenie otwartej platformy finansowej, dzięki której Klienci mogą korzystać z usług bankowych, a także swobodnie porównywać i wybierać najkorzystniejsze propozycje inwestycyjne i ubezpieczeniowe.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.