Nowe funkcje w systemie transakcyjnym mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nowe funkcje w systemie transakcyjnym mBanku

Nastąpiły zapowiadane zmiany w systemie transakcyjnym mBanku. Klienci otrzymali dostęp do kolejnych funkcji. Dzięki nim mogą m.in. przenosić dane odbiorców z rachunków w innych bankach.

Od niedzieli, 22 listopada 2009 r. system transakcyjny mBanku, dostępny za pośrednictwem Internetu, oferuje nowe możliwości. Mogą z nich skorzystać wszyscy Klienci mBanku. Zmiany - zgodnie z tradycją - były komunikowane z wyprzedzeniem za wykorzystaniem wielu kanałów komunikacji. Wykorzystano m.in. blog w serwisie internetowym mBanku.

Wszystko po to, aby Klienci jak najlepiej przygotowali się do zmian i wiedzieli, jak korzystać z nowych narzędzi. Każdą funkcję szeroko opisywaliśmy, umożliwiając użytkownikom dyskusję -
tłumaczy Tomasz Lipiński, naczelnik Wydziału Marketingu Internetowego i eCommerce w mBanku.

W ramach prac dokonano szeregu usprawnień istniejących już funkcji oraz wprowadzono zupełnie nowe możliwości. Wśród najważniejszych znalazły się m.in.:

import odbiorców
- funkcjonalność umożliwiająca przenoszenie danych odbiorców zdefiniowanych z rachunków prowadzonych w innych bankach; dane samodzielnie wprowadza użytkownik w systemie, np. na podstawie historii rachunku;

koszyk płatności
- dzięki niemu będzie można potwierdzić wiele operacji na rachunku za pomocą jednego kodu autoryzacyjnego, np. autoryzować wykonanie 10 przelewów jednym hasłem jednorazowym.

 Klienci pozytywnie oceniają funkcjonujący system mBanku, doceniając jego prostotę, szybkość działania i funkcjonalność. Wprowadzone zmiany pozwolą na jeszcze większe zoptymalizowanie działania systemu i dostosowanie go do indywidualnych wymagań Klienta. Zakończone wdrożenie jest elementem większego projektu modernizacji systemu transakcyjnego mBanku.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,2 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.