BRE Bank rośnie szybciej niż rynek
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank rośnie szybciej niż rynek

Wyniki BRE Banku pod względem przyrostu sprzedaży kart płatniczych oraz wartości transakcji znacznie przekraczają średnią rynkową. Najdynamiczniej (o ponad 54%) w ciągu ostatniego roku wzrosła sprzedaż kart kredytowych dla os. fizycznych. Najbardziej, aż 4-krotnie, BRE Bank zdystansował rynek pod względem sprzedaży kart debetowych. 

Z danych Visa Europe wynika, że roczne przyrosty zarówno to pod względem liczby kart, jak i transakcji, czy wartości transakcji, dla wszystkich typów kart przekraczają 30%. Najdynamiczniej rosła liczba kart kredytowych (54,6%). Roczne przyrosty liczby i wartości transakcji dokonanych tymi kartami również przekroczyły 50%.
„Cieszy nas fakt, że liczba i wartość transakcji rośnie szybciej niż liczba kart, co oznacza, że klienci coraz chętniej posługują się nimi na co dzień, powierzając BRE Bankowi rozliczenie płatności za swoje zakupy. Z kolei wśród transakcji szybciej zwiększa się liczba transakcji bezgotówkowych wypierając powoli wypłaty gotówki w bankomatach
”, mówi Anna Znamirowska-Stączek, Dyrektor Biura Kart Płatniczych w BRE Banku.


 Jak podaje Visa Europe, udział BRE Banku w liczbie wydanych kart Visa w Polsce wzrósł z 6,3% na koniec marca 2006 do 7,6% na koniec marca 2007.  Najszybciej w ciągu roku rósł udział BRE Banku w liczbie wydanych kart debetowych dla klientów indywidualnych, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu klientów rachunkami osobistymi w mBanku czy MultiBanku, do których te karty są wydawane. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.