Złota odznaka dla Fundacji BRE Banku
Copy

Kopiuj tekst

Złota odznaka dla Fundacji BRE Banku

Fundacja BRE Banku otrzymała złotą odznakę honorową Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego za wieloletnią współpracę i wspieranie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

Fundacja BRE Banku od niemal 13 lat wspiera działania na rzecz podnoszenia poziomu edukacji oraz promujące wiedzę ekonomiczną i przedsiębiorczość. Zgodnie z nową strategią, od 2006 roku edukacja i nauka są głównymi obszarami zaangażowania Fundacji. W samym 2006 roku przekazała na te cele niemal 60% środków, czyli ponad 800 tys. zł.

Z Polskim Towarzystwem Ekonomicznym (PTE) Fundacja współpracuje od 9 lat. W tegorocznej Olimpiadzie wiedzy Ekonomicznej ufundowała trzecią nagrodę dla Łukasza Wierzbickiego – ucznia IV klasy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J.Iwaszkiewicza w Twardogórze.

PTE organizuje Olimpiadę Wiedzy Ekonomicznej na zlecenie MNE od roku szkolnego 1997/1998. Celem olimpiady jest edukacja ekonomiczna młodego pokolenia, umacnianie wiedzy o współczesnej gospodarce oraz wspieranie rozwoju młodzieży szczególnie uzdolnionej. Olimpiada skierowana jest do uczniów szkół średnich. Od momentu jej inaguracji wzięło w niej udział łącznie 218 tys. uczniów, a tytuły laureatów jak dotąd uzyskało 600 osób.

Tegoroczna, XX już, olimpiada dotyczyła kapitału ludzkiego i innowacji. Pierwszą nagrodę zdobył Michał Wiśniewski z Bydgoszczy, drugą – Piotr Dworczak z Łodzi, a trzecią  – Łukasz Wierzbicki z Wrocławia.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.