Forbes BRE Wealth Management Forum
Copy

Kopiuj tekst

Forbes BRE Wealth Management Forum

20 czerwca 2007 r. w hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się konferencja „Forbes BRE Wealth Management FORUM” poświęcona polskiemu rynkowi usług private banking oraz Wealth Management. Organizatorami spotkania są BRE Bank oraz magazyn Forbes.

Od kilku lat uważnie obserwujemy polski rynek usług Private Banking i wyraźnie widzimy, jak dalece zmienia się model obsługi Klientów. Większość instytucji, jakie oferują tego rodzaju usługi nadal opiera się na formule bankowości transakcyjnej, to znaczy takiej, która narzuca Klientom własne produkty finansowe. Dla coraz szerszej grupy osób zamożnych ten model przestaje być po prostu wystarczający - mówi Jacek Dekarz, prezes zarządu BRE Wealth Management.
Dlatego, BRE Bank, jako pierwszy Bank na polskim rynku wprowadził do oferty kompleksowe zarządzanie majątkiem. Oprócz najlepszych usług finansowych oferujemy także wiedzę ekspercką spoza zakresu inwestycji kapitałowych, jak na przykład dostęp do ekspertyz i doradztwa w zakresie nieruchomości czy prawa podatkowego. Konferencja „Forbes BRE Wealth Management FORUM” jest kolejną propozycją skierowaną do naszych Klientów.

Konferencja będzie również okazją do spotkania się i dyskusji osób na co dzień korzystających z usług Wealth Management z niezależnymi ekspertami. Udział w dwóch panelach dyskusyjnych potwierdzili m.in. prof. Witold Orłowski, Ewa Herbik- Piszczako - Dyr. Wydziału Marketingu i Rozwoju Biznesu w Private Banking Banku PEKAO S.A., Mariusz Staniszewski - Prezes Noble TFI, Wojciech Kruk – Przewodniczący Rady Nadzorczej W. KRUK S.A. oraz Wiesław Rozłucki.

Paneliści postarają się znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące idei Wealth Management, efektywnego zarządzania majątkiem czy możliwości rozwoju ekskluzywnej bankowości prywatnej na polskim rynku.

Konferencję zakończy wywiad z Janem Wejchertem, prezesem Grupy ITI. Rozmowę, podobnie jak panele dyskusyjne, poprowadzi Kazimierz Krupa – redaktor naczelny magazynu Forbes.

Spotkanie odbędzie się 20 czerwca w Hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej 63 o 10.00.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.