mBank stawia na Partnerów
Copy

Kopiuj tekst

mBank stawia na Partnerów

mBank poszerzył gamę usług oferowanych przez Partnerów w ramach Programu mBank.net.pl o ubezpieczenie samochodowe oraz kartę kredytową Radość Życia.

Polisy z Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych oraz karta partnerska mBanku i wydawnictwa G+J dołączyły do rachunków indywidualnych i firmowych, KREDYTU gotówkowego i samochodowego, kredytów i pożyczek przyznawanych w ramach mPLANU hipotecznego, limitu kredytowego dla firm, kart kredytowych Visa oraz mBank mobile i doładowań GSM.

Dla obu nowych usług mBank.net.pl jest pierwszym zewnętrznym kanałem sprzedaży internetowej.

Do tej pory ponad 3600 Partnerów Programu zgłosiło przeszło 6200 stron internetowych. Sprzedaż poprzez strony partnerskie stale wzrasta, a co za tym idzie, rosną również zyski Partnerów mBanku. Przyczyniło się do tego m.in. udostępnienie Partnerom boksów reklamowych - tekstowych materiałów promocyjnych.

Ponadto w ramach mBank.net.pl Partnerzy mają szansę na uzyskanie tytułu
Partnera Miesiąca. Komisja konkursowa typuje Laureatów na podstawie statystyk wyświetlanych materiałów promocyjnych poszczególnych Partnerów oraz zawartości strony www. Laureaci każdego z miesięcy biorą następnie udział w finale konkursu na Partnera Roku. W maju br. tytuł Partnera Miesiąca przypadł witrynie http://www.prizee.pl/.

mBank zamierza dalej rozwijać Program Partnerski, wzbogacając go o nowe narzędzia oraz proponując promocje dla Partnerów.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line.

Program Radość Życia to przedsięwzięcie realizowane przez mBank oraz Wydawnictwo Gruner Jahr. Wyróżnikiem karty Radość Życia jest dostępność, wygoda oraz minimum formalności.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.