Piąte urodziny Planów Finansowych
Copy

Kopiuj tekst

Piąte urodziny Planów Finansowych

Piąta rocznica powstania Planów Finansowych, obszaru zajmującego się produktami hipotecznymi w MultiBanku, zbiegła się z rekordowymi w historii wynikami sprzedaży. Już w maju wartość kredytów hipotecznych udzielonych przez Bank od początku 2007 roku przekroczyła 1 mld PLN. 


Dokładnie 28 maja 2002r, został złożony pierwszy wniosek o kredyt hipoteczny zarejestrowany przez Centrum Usług Finansowych nr 1 w Poznaniu. Od tego czasu Plany Finansowe rozwijały się bardzo dynamicznie i stały się jednym z flagowych produktów MultiBanku. Pięć lat działalności obszaru kredytów hipotecznych MultiBanku to ponad 55tys. złożonych wniosków i przekroczony poziom 5 mld PLN wolumenu bilansowego kredytów.

W 2006 roku wartość sprzedaży kredytów hipotecznych w MultiBanku osiągnęła poziom 2,3 mld PLN, co stanowi roczny rekord w historii Banku. Boom na rynku nieruchomości sprzyja doskonałym rezultatom Planów Finansowych, jednak obserwowane aktualnie wyniki przekraczają oczekiwania samych autorów sukcesu.

- 10 kwietnia MultiBank świętował przekroczenie 800 mln zł wartości kredytów hipotecznych udzielonych od początku 2007 roku. Jest to wynik dwukrotnie wyższy w stosunku do 399 mln zł. osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku – mówi Hubert Pałgan, wicedyrektor MultiBanku – 28 maja odbyła się uroczystość z okazji pięciolecia obecności Planów Finansowych w ofercie MultiBanku i wartość sprzedanych kredytów do tego dnia osiągnęła już poziom 1 miliarda 164 milionów złotych. Bardzo dobre wyniki sprzedaży potwierdzają unikalność naszych produktów – dodaje Pałgan

Bank wiąże sukcesy przede wszystkim z rosnącą jakością obsługi klienta, monitorowaną w badaniach Mystery Shopping, oraz wyjątkową funkcjonalnością produktów. Dodatkowe korzyści wynikające z pakietowej oferty tj., kredyt odnawialny i  gotówkowy w niższych cenach, kredyt modernizacyjny, możliwość bezprowizyjnego przewalutowania  zobowiązania i unikalny model bilansowania odsetek, to czynniki, które zdaniem Huberta Pałgana decydują o popularności Planów Finansowych MultiBanku wśród Klientów wymagających.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.