mBank pomaga na drodze
Copy

Kopiuj tekst

mBank pomaga na drodze

Dzięki darmowej  karcie mDirect AUTOPOMOC Klienci mBanku mogą przetestować pakiet assistance. Z nim żadna sytuacja na drodze nie będzie już straszna.

Zmotoryzowani Klienci mBanku otrzymali niezwykły prezent od
Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych. Przez miesiąc będą mogli wypróbować specjalny pakiet mDirect AUTOPOMOC, dostępny dzięki bezpłatnej karcie AUTOPOMOC.

W ramach pakietu ochronnego oferowanego wraz z AUTOKARTĄ mBanku można liczyć na pomoc w przypadku:
awarii pojazdu,
wypadku na drodze,
awarii ogumienia,
użycia nieprawidłowego paliwa,
zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe.

W ramach pakietu można także otrzymać pomoc w bardziej nietypowych wypadkach, szczególnie gdy występuje potrzeba holowania pojazdu lub jego naprawy albo
dowozu paliwa w sytuacji jego braku. Można także skorzystać z całodobowej infolinii
, gdzie Kierowca uzyska informacje o warunkach pogodowych, sugerowanych połączeniach i objazdach, lokalizacjach stacji benzynowych i warsztatów, połączeniach lotniczych i promowych, etc.

Nowością jest usługa concierge, dzięki której można zamówić stolik w restauracji, bilety na wybrany koncert, spektakl lub mecz albo wynająć samochód  zorganizować dostawę zakupów, pomoc domową, podróż lub czas wolny.

Wszystkie usługi pakietu dostępne będą przez miesiąc dla tych Klientów mBanku, którzy zechcą je bezpłatnie wypróbować. Aby otrzymać AUTOKARTĘ wystarczy udać się do najbliższego mKiosku, Centrum Finansowego lub Punktu Obsługi Klienta. Otrzymaną Kartę należy aktywować za pośrednictwem mLinii najpóźniej do 30 stycznia 2010 r. Ochrona trwa 30 dni.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych
 
mBanku powstał w 2007 r. Umożliwia  Klientom łatwe porównanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. W ramach Supermarketu Klienci mają do wyboru oferty: HDI Asekuracja, Benefia (część Vienna Insurance Group), mDirect - BRE Ubezpieczenia TU S.A.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.