Komunikat
Copy

Kopiuj tekst

Komunikat

W nawiązaniu do publikacji prasowych dotyczących związków BRE Banku ze sprawą firmy „InterBrok Investment E. Dróżdż i Spółka” s.j., BRE Bank informuje, że jako instytucja poszkodowana, 23 kwietnia i 4 maja br. złożył zawiadomienia do Prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez firmę InterBrok.

Bank potwierdza także, że w ostatnich dniach dokonał sprawdzenia, zgodnie z procedurami, gwarancji bankowych okazywanych przez Klientów InterBrok i stwierdza, że nie zostały one wystawione przez BRE Bank.  

Podkreślamy, że intencją BRE Banku, jako instytucji poszkodowanej, jest jak najszybsze wyjaśnienie sprawy firmy InterBrok, jednakże BRE Bank nie może komentować tej sprawy szerzej, z uwagi na obowiązującą tajemnicę bankową.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.