Ceny usług w mBank mobile lecą w dół
Copy

Kopiuj tekst

Ceny usług w mBank mobile lecą w dół

Z dniem 1 maja br. mBank mobile, pierwszy wirtualny operator komórkowy w Polsce, znacząco obniżył ceny swoich usług. Klienci mBank mobile dzwonią za 45 groszy za minutę do wszystkich w każdej sieci. To najtańsza taka oferta na rynku.

Odpowiadając na potrzeby swoich Klientów mBank mobile zmodyfikował dotychczasową ofertę. Minuta połączenia do wszystkich sieci kosztuje tylko 45 groszy - to najtańsza stawka na rynku. Również cena SMS i MMS zostały obniżone i wynoszą odpowiednio 14 i 36 groszy. Za połączenie z Internetem Klienci zapłacą 5 gr za każde 50 kB - to bezkonkurencyjna oferta, jeżeli chodzi o Internet przez komórkę.

Dodatkowo mBank mobile rozszerzył program Darmowych Doładowań.
Teraz premiowane jest nie tylko płacenie kartami mBanku i zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Również Klienci inwestujący w fundusze, kupujący akcje, ubezpieczający samochód, czy zaciągający kredyty mogą otrzymywaćdarmowe doładowania. Dzięki temu aktywni Klienci mBanku mogą sami obniżyć cenę minuty i dzwonić jeszcze taniej.

Aby przystąpić do programu, należy dokonać rejestracji numeru telefonu na stronie
PROFIL. Szczegóły programu dostępne są na stronach stronach serwisu mBank mobile
oraz w Regulaminach.

Wartość darmowego doładowania
za każde 100 zł wydane kartami mBanku 1 zł
za każde 15 000 zł zainwestowane w SFI 1 zł
za każde 10 000 zł obrotu na rachunku maklerskim (eMAKLER) 1 zł
za każde 5 000 zł KREDYTU gotówkowego 1 zł
za każde 20 000 zł kredytu lub pożyczki hipotecznej 1 zł
za każde 150 zł składki na ubezpieczenie AC/OC 1 zł

mBank mobile to pierwszy niezależny wirtualny operator telefonii komórkowej, oparty na prostych zasadach, bez ukrytych kosztów i skomplikowanych taryf. Telefonia mBanku umożliwia wykonywanie połączeń głosowych, wysyłanie SMSów oraz MMSów oraz korzystać z Internetu (GPRS). Oferta mBank mobile skierowana jest przede wszystkim do Klientów mBanku i gwarantuje im dodatkowe korzyści.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.