Supermarket z nagrodami w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Supermarket z nagrodami w mBanku

Wartościowe nagrody czekają na Klientów nabywających jednostki uczestnictwa funduszy Amplico TFI za pośrednictwem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku.

mBank wraz z Amplico TFI zaprasza Klientów zainteresowanych funduszami inwestycyjnymi do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają trzy laptopy Dell Studio 1555 oraz pięć cyfrowych ramek do zdjęć firmy Sony.

Chcąc wziąć udział w konkursie,należy za pośrednictwem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku złożyć zlecenie nabycia jednostek uczestnictwa jednego z subfunduszy dostępnych w ramach Amplico SFIO, zarządzanego przez Amplico TFI SA. Zgodnie z zasadami promocji, w funduszach tych należy zainwestować min. 10 000 zł, przy czym odkupienie środków nie może nastąpić przed 9 stycznia 2010 r. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród Uczestników, którzy zgromadzą największe aktywa w subfunduszach.

Warunkiem udziału w konkursie jest rejestracja. W tym celu należy wysłać wiadomość  o treści AMPLICO na adres: inwestycje@mbank.pl, podając swoje imię, nazwisko oraz adres zamieszkania.

Subfundusze Amplico SFIO biorące udział w konkursie:
Amplico FIO Aktywnej Alokacji,
Amplico FIO Stabilnego Wzrostu,
Amplico FIO Zrównoważony Nowa Europa,
Amplico FIO Akcji,
Amplico FIO Małych i Średnich Spółek,
Amplico Subfundusz Surowcowy,
Amplico Subfundusz Zrównoważony Azjatycki,
Amplico Subfundusz Akcji Małych i Średnich Spółek Europejskich,
Amplico Subfundusz Akcji Rynków Wschodzących,
Amplico Subfundusz Akcji Chińskich i Azjatyckich,
Amplico Subfundusz Aktywnej Alokacji Plus,
Amplico Subfundusz Stabilnego Wzrostu Plus,
Amplico Subfundusz Akcji Nowa Europa,
Amplico Subfundusz Akcji Plus.

Konkurs potrwa do 9 grudnia 2009 r. Rozstrzygnięcie nastąpi 27 stycznia 2010 r.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to wygodne narzędzie dla Klientów mBanku, pozwalające lokować pieniądze w funduszach inwestycyjnych. Poprzez połączenie usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO osoby korzystające z Supermarketu mogą w dowolnej chwili bezpłatnie dokonać zleceń nabycia, konwersji lub odkupienia jednostek uczestnictwa funduszy - bez opłat manipulacyjnych czy prowizji. Obecnie SFI zapewnia dostęp do ponad 240 funduszy krajowych i zagranicznych. Z usługi korzysta ponad 470 tys. Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.