Sto milionów i jeden powód do radości
Copy

Kopiuj tekst

Sto milionów i jeden powód do radości

Szczególny prezent otrzymał od mBanku Klient, do którego wysłano 100 - milionowy SMS w serwisie transakcyjnym. W nagrodę za otwartość na nowe technologie i korzystanie z potwierdzeń smsowych, otrzymał on telefon i zestaw startowy mBank mobile. Dzięki nim będzie mógł jeszcze skuteczniej komunikować się ze swoim bankiem.

Nowoczesne formy komunikacji z Klientem są znakiem rozpoznawalnym mBanku.
Darmowe hasła smsowe do potwierdzania operacji w serwisie transakcyjnym pojawiły się w mBanku w 2005 r. Rok później bank udostępnił usługę powiadomień smsowych, dzięki którym Klienci otrzymują bezpłatnie wiadomości dotyczące bezpieczeństwa swoich danych i środków, a w ramach abonamentów informacje o wskazanych przez siebie transakcjach i operacjach bankowych.

100 000 000 SMS wysłany przez mBank został nagrodzony w szczególny sposób. Wspierając bezpieczny wybór Klienta, bank uhonorował go nowym telefonem Nokia N97 i kartą startową Darmofon w mBank Mobile.


Dostałem przesyłkę z mBanku i... szeroko otworzyłem oczy ze zdziwienia! Miło być docenionym przez własny bank - zwłaszcza w ten sposób. Nowy telefon już mi świetnie służy, jestem abonentem mBank mobile i na pewno będę korzystał z SMS-ów transakcyjnych! - opowiada Pan Andrzej z Warszawy, szczęśliwy Klient ze 100 - milionowym SMS-em.

Usługa SMS jest skonstruowana tak, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo zdalnych operacji na koncie. Wiadomość może być wysłana tylko do zarejestrowanego na mLinii numeru telefonu posiadacza rachunku. Powiadomienia smsowe mBanku to także jeden z najszybszych i najbardziej nowoczesnych sposobów uzyskiwania informacji o rachunku bankowym, transakcjach i kluczowych danych, dostępny w każdym miejscu i czasie.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa
dla klientów indywidualnych i firm. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci mają swobodny dostęp do najkorzystniejszych propozycji. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,2 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.