mBank kolejny raz najlepszy!
Copy

Kopiuj tekst

mBank kolejny raz najlepszy!

Oferta mBanku była już wielokrotnie doceniana przez ekspertów. Tym razem nagrodzili ją specjaliści z Comperia.pl, uznając mBank za najbardziej uniwersalny bank w Polsce – i to trzeci raz z rzędu! Ofertę banku doceniła także ""Gazeta Wyborcza"", wysoko oceniając atrakcyjność oferowanych kredytów hipotecznych w walucie.

Ranking portalu Comperia.pl, w którym wyłaniany jest najbardziej uniwersalny bank, tworzony jest na podstawie analizy atrakcyjności ofert i opinii użytkowników serwisu. Najwyższa jakość, parametry cenowe i zadowolenie klientów sprawiły, że mBank zdystansował się od konkurencji, zajmując w zestawieniu po raz kolejny zaszczytne pierwsze miejsce. Oferta kredytów hipotecznych i gotówkowych, a także kart kredytowych i lokat w mBanku, jest zdaniem ekspertów najlepiej wyważona na rynku.

Jakość oferty mBanku doceniono także w rankingu kredytów hipotecznych, opublikowanym przez „Gazetę Wyborczą"" we współpracy z Open Finance. Eksperci przyznali kredytom walutowym mBanku czołowe miejsca w czterech z sześciu kategorii. O tak wysokiej pozycji zdecydowały m.in. wysokość marży i oprocentowania, a także brak dodatkowych opłat, np. za wcześniejszą spłatę czy przewalutowanie.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci mają swobodny dostęp do najkorzystniejszych propozycji. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,2 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.