Więcej lokat w dobrej cenie
Copy

Kopiuj tekst

Więcej lokat w dobrej cenie

Lokata jednodniowa z dzienną kapitalizacją odsetek i możliwością automatycznego transferu zysków na rachunek oszczędnościowy MultiMax oraz 12-miesięczna MultiLokata z oprocentowaniem regresywnym to nowe propozycje Centrum Oszczędzania MultiBanku.

- „Lokata jednodniowa” jest powiązana z rachunkiem MultiMax i może być automatycznie odnawiana na kolejne okresy subskrypcji. – mówi Hubert Pałgan, Dyrektor Departamentu Sprzedaży MultiBanku - Kapitalizacja odsetek następuje w cyklu jednodniowym. W zależności od decyzji Klienta, powiększają one kwotę lokaty lub są automatycznie przelewane na rachunek oszczędnościowy. Dzięki temu wartość depozytu nie zmienia się przez cały okres trwania lokaty, a Klient może bez przeszkód dysponować odsetkami.  –dodaje.
 
Produkt przygotowano w dwóch wersjach cenowych: dla posiadaczy MultiKonta ja, my lub jestem i dla Członków Klubu Ekskluzywnej Bankowości Aquarius.

Kolejna propozycja MultiBanku – MultiLokata, to depozyt terminowy, 12 miesięczny z regresywnym oprocentowaniem od 9,0% w pierwszym miesiącu. Średnie oprocentowanie środków utrzymanych na lokacie przez okres 12-miesięcy wynosi 5,6%. Oprócz ceny, zaletą MultiLokaty jest również to, że osoba, która zdecyduje się na wycofanie środków przed terminem zapadalności lokaty otrzyma 50% wartości odsetek naliczonych do tego czasu.

Z obu produktów można skorzystać za pośrednictwem Internetu, w Centrum Usług Finansowych MultiBanku i na multilinii, pod numerem 0 801 300 000.

Informacje dodatkowe:

Lokata jednodniowa
- terminowa, odnawialna
- kwota minimalna: 1 000 PLN
- brak ograniczeń dot. ilości produktów posiadanych przez Klienta

MultiMax i MultiMax Aquarius to samodzielne, wysokooprocentowane rachunki oszczędnościowe o charakterze bieżącym. Ich posiadacze mogą oszczędzać zachowując stały dostęp do zgromadzonych środków. Oprocentowanie wkładu naliczane jest co miesiąc, a Klient ma możliwość swobodnego wpłacania i wypłacania dowolnych kwot bez utraty już naliczonych odsetek.

- opłata za otwarcie rachunku: 0 PLN
- opłata za prowadzenie rachunku: 0 PLN
- oprocentowanie
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.