Polecaj inwestowanie i wygrywaj nagrody!
Copy

Kopiuj tekst

Polecaj inwestowanie i wygrywaj nagrody!

Klienci polecający Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBanku wygrywają atrakcyjne nagrody.

mBank wraz z SEB TFI zapraszają inwestorów do polecania SFI znajomym.
Konkurs potrwa do 15 lipca br. i jest skierowany zarówno do Klientów mBanku jak i osób, które dopiero otworzą rachunek.

Uczestnicy konkursu za pozyskanie nowych Klientów dla SFI gromadzą punkty. Za każde zdobycie nowego Klienta otrzymuje się 1 pkt. Wystarczy, że osoba zakładająca SFI wpisze w odpowiednim polu wniosku internetowego 8 ostatnich cyfr mBankowego rachunku Klienta polecającego. Dodatkowo punkty zdobywa sie także za każdy zakup jednostek funduszy przez nową osobę - jeśli nabędzie jednostki funduszy SEB TFI Uczestnik otrzyma 2 pkt, przy zakupie pozostałych funduszy 1 pkt.

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie.

Zwycięzcami zostaną trzej Uczestnicy, którzy zgromadzą najwyższą liczbę punktów - otrzymają oni specjalny zestaw gadżetów: telefon Nokia oraz zestaw do nawigacji samochodowej. Ponadto organizatorzy konkursu przygotowali nagrody gwarantowane za zdobycie określonej liczby punktów. Do wygrania m.in. odtwarzacze mp3, głośniki do komputera oraz kubki termiczne mBanku.

Z usług Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku korzysta już 260 tys. osób. Aktywa zgromadzone w SFI sięgają 1,5 mld zł.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to wygodne oraz efektywne narzędzie pozwalające lokować środki pieniężne w fundusze inwestycyjne. Poprzez połączenia usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili dokonać zlecenia nabycia lub umorzenia jednostek. Co więcej zdeponowane na rachunku eKONTO pieniądze są oprocentowane.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.