Poczuj Radość Życia na wiosnę!
Copy

Kopiuj tekst

Poczuj Radość Życia na wiosnę!

Twórcy Programu Radość Życia oferują Klientom wiosenne obniżki cen u swoich Partnerów. Dodatkowo w najnowszym katalogu Radość Życia znajdują się informacje o nowych Partnerach.

Specjalne wiosenne promocje przygotowało 12 Partnerów Programu. Yves Rocher zapewnia 40% rabat na wybrane kosmetyki, zaś sklep CH Arkadia oferuje 40% zniżki
na pełen asortyment marek. Zdjęcia z wiosennych wypraw można wywoływać w punktach
Kodak Express 20% taniej. W sieci sklepów Exe Unltd Uczestnicy Programu Radość Życia otrzymają 20% rabat na  t-shirty i kurtki. Również w sklepach firmy Troll przy płatności kartą Radość Życia t-shirty z wiosennej kolekcji można nabyć z 15% upustem. Dodatkowo specjalne, wiosenne zniżki oferują także: ubranka.pl, Centrum Medyczne Puławska, Zibi, Apart, QUIOSQUE, Demko Feder oraz Orbis.

Od początku marca do Programu przystąpili nowi Partnerzy:
Hi Mountain - 10% zniżki na wszystkie artykuły,
Pizza Dominium - 20% rabatu na pizze oraz 10% na pozostałe artykuły, a także
Denique, który zapewnił 10% zniżki na usługi dla wszystkich salonów kosmetycznych i 15% w salonie DAY SPA i CKM.


Obecnie w ramach Programu Radość Życia, Klienci mogą korzystać z rabatów na usługi już prawie 60 Partnerów, w ponad 2400 różnych markowych sklepach i punktach usługowych.

Nowy Katalog Programu można znaleźć m.in. z marcowym wydaniu Claudii oraz mKioskach i Centrach Finansowych mBanku.

Kartę Radość Życia ma już w swoich portfelach przeszło 7,5 tys. Klientów. Do końca maja trwa promocja, w której Klienci otrzymują Kartę bez opłaty za wydanie.

Program Radość Życia to przedsięwzięcie realizowane przez mBank oraz Wydawnictwo Gruner Jahr. Wyróżnikiem karty Radość Życia jest dostępność, wygoda oraz minimum formalności. Atrakcją Programu jest także usługa mBank mobile - wirtualnego operatora komórkowego, dzięki której możesz dzwonić taniej oraz odbierać darmowe minuty i smsy.

Kartę Radość Życia można otrzymać wypełniając wniosek dostępny na stronie Programu ( http://www.mbank.com.pl/radosczycia), wysyłając kupon-wniosek zamieszczony w katalogu Programu oraz w tytułach wydawnictwa G+J (Claudia, Naj, Gala, Glamour, Moje Mieszkanie), bądź odwiedzając osobiście jeden z mKiosków lub Centrów Finansowych mBanku. Klienci niespełniający warunków przyznania karty kredytowej mogą otrzymać kartę debetową Radość Życia o takiej samej funkcjonalności rabatowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.