mBank mobile wyróżniony
Copy

Kopiuj tekst

mBank mobile wyróżniony

BRE Bank SA otrzymał wyróżnienie w konkursie Gazety Bankowej„Lider Informatyki Instytucji Finansowych" za projekt mBank mobile.

15 marca odbyła się Gala konkursu „Lider Informatyki Instytucji Finansowych", gdzie nagrodzone zostały najlepsze projekty informatyczne. BRE Bank SA otrzymał wyróżnienie w kategorii „Bankowy Lider Informatyki" za uruchomienie pierwszego w Polsce wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile.

Gazeta Bankowa przyznała nagrody już po raz piąty. Gala Konkursu odbyła się w hotelu Haffner w czasie sopockich spotkań branży IT poświęconych technologiom informatycznym w bankowości.

Dla mBank mobile to już druga nagroda. W styczniu pierwszy wirtualny operator otrzymał nagrodę miesięcznika Mobile Internet za „Wydarzenie Roku 2006".

Oferta mBank mobile skierowana jest przede wszystkim do Klientów korzystających z usług mBanku. Użytkownicy mogą wykonywać połączenia głosowe i wideorozmowy, wysyłać SMSy oraz MMSy a także korzystać z Internetu (GPRS).

Oferta mBank mobile różni się od ofert tradycyjnych operatorów komórkowych dzięki unikalnemu połączeniu konta telefonicznego z bankowym. Klienci mBank mobile korzystający z produktów mBanku otrzymują dodatkowe korzyści:
doładowanie telefon za pomocą usługi mTRANSFER jest premiowane dodatkowo
10% doładowania gratis,
 każde 100 zł wydane kartami mBanku to 3 minuty gratis,
 do każdego uruchomionego kredytu hipotecznego dołączany jest starter mBank mobile, a na nim 500 minut gratis do wykorzystania przez 12 miesięcy.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.