W mBanku polisa najtaniej
Copy

Kopiuj tekst

W mBanku polisa najtaniej

Polisy samochodowe oferowane w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych są najtańsze na rynku.

Oferta Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mBanku wyróżnia się na tle rynku nie tylko innowacyjnym modelem działania, ale także wyjątkowo atrakcyjną ceną. Atrakcyjność ubezpieczeń oferowanych przez mBank potwierdzają eksperci. W artykule
‘Direct znaczy taniej'' (Newsweek 12.03.07), w zestawieniu ofert z rynku ubezpieczeń samochodowych sprzedawanych poprzez Internet oraz telefon, propozycja SUS okazała się najtańsza.

 Mamy niskie koszty, bo ubezpieczenie jest zintegrowane z kontem. Klient obsługuje się sam, nie ma call cente i obiegu dokumentów. Poza tym, jak wynika z zachodnich doświadczeń, klienci kupujący polisy przez bank robią mniej szkód, a mniejsze ryzyko pozwala na niższe ceny - powiedział Newsweek'owi Jarosław Masztalerz, prezes BRE Ubezpieczeń, tłumacząc, dlaczego oferta SUS jest tak tania.

Atrakcyjność cen oferowanych przez mBank i BRE Ubezpieczenia potwierdza także zestawienie prezentowane w Super Expressie (SE, 05.03.2007).

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz TU BRE Ubezpieczenia S.A. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. Co więcej Klienci mogą korzystać z Gwarancji Najniższej Ceny - w ramach promocji, Klienci, którzy znajdą na rynku tańszą ofertę, dostaną zwrot nadpłaconej kwoty lub do końca obowiązywania ubezpieczenia będą płacić niższe raty.

Z oferty SUPERMARKETU Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Obecnie z usług mBanku korzysta już ponad
1,3 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.