eKONTO najtańsze
Copy

Kopiuj tekst

eKONTO najtańsze

Eksperci doceniają rachunek bieżący eKONTO za szeroką funkcjonalność oraz niską cenę. 

Podstawowe zalety rachunku rozliczeniowego eKONTO to brak opłat za otwarcie oraz prowadzenie, możliwość wypłaty gotówki bez prowizji w 1660 bankomatach na terenie całego kraju oraz koszt przelewu przez Internet na poziomie 0 PLN na inny rachunek w mBanku i  0,50 PLN na dowolny rachunek w innym banku.

W najnowszym rankingu kont elektronicznych opublikowanym przez Gazetę Prawną (Gazeta Prawna, 9.03.2007), eksperci docenili niskie koszty użytkowania, a także szeroką funkcjonalność rachunku eKONTO, umieszczając mBank w ścisłej czołówce. W artykule czytamy m.in.:
Chodzi o liczbę operacji, którą można wykonać przez Internet, m.in. zakup funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń, doładowania telefonów komórkowych, możliwość automatycznej spłaty karty kredytowej, alarmów SMS-owych i innych.

Ranking, opublikowany w artykule „Najtańsze konto w internecie w Getin Banku i mBanku"
(Gazeta Prawna, 9.03.2007), został przeprowadzony przez Gazetę Prawną oraz portal finansowy Bankier.pl. Przy tworzeniu rankingu brano pod uwagę koszty związane z prowadzeniem konta, przelewami, wypłatą pieniędzy z bankomatów.

Obecnie z usług mBanku korzysta już ponad 1,3 mln Klientów. Łącznie na przeszło 1,8 mln rachunków ulokowali oni przeszło 5,7 mln PLN.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.