Karty kredytowe bez opłat
Copy

Kopiuj tekst

Karty kredytowe bez opłat

mBank zwraca opłaty Klientom aktywnie korzystającym z kart kredytowych.

Klienci mBanku, którzy do końca kwietnia br. aktywują kartę kredytową oraz wykonają nią w ciągu kolejnych trzech miesięcy przynajmniej sześć transakcji otrzymają zwrot opłaty za jej wydanie.

Promocja dotyczy kart Visa Electron, Visa Classic oraz Visa Gold w mBanku, które nie zostały aktywowane przed 5 marca br. Opłata zwracana jest Klientowi niezależnie od tego, który z wariantów opłat wybrał wnioskując o kartę - wyższą sumę opłaty przy niższym oprocentowaniu kredytu, czy też niższy koszt i wyższe oprocentowanie. Zwrot nie jest również uzależniony od kwoty oraz typu transakcji wykonanych kartą. Promocją są również objęte karty dodatkowe.

Ponadto mBank, poza promocją, zwraca opłaty roczne za karty kredytowe Klientom, których obroty roczne na karcie wyniosły minimum:

12 tys. rocznie dla karty Visa Electron,

18 tys. rocznie dla karty Visa Classic,

30 tys. rocznie dla karty Visa Gold.

Opłata zwracana jest niezależnie od wybranej przez Klienta taryfy oraz niezależnie od rodzaju transakcji wykonanych kartą (gotówkowe oraz bezgotówkowe).

Co więcej wciąż trwa promocja ‘Minuty za zakupy', w której każde 100 zł wydane kartami kredytowymi premiowane jest 3 minutami gratis w sieci mBank mobile. Dzięki promocji Klienci dokonujący płatności kartami mogą znacznie obniżyć koszty rozmów telefonicznych.

Wyróżnikiem kart kredytowych w mBanku na tle konkurencji jest możliwość wyboru oprocentowania i ceny karty - jeśli Klient chce korzystać z kredytu na karcie wówczas wybiera niższe oprocentowanie karty oraz wyższą opłatę za jej wydanie. Z kolei gdy Klient spłaca zobowiązania terminowo może wybrać niższą opłatę za wydanie karty oraz wyższe oprocentowanie kredytu.

mBank zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie i miejscu na świecie. Dążeniem mBanku jest stanie się otwartą platformą finansową, pozwalającą Klientom na porównanie ofert różnych firm i dokonanie świadomego wyboru odpowiednich produktów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.