Zmiany personalne w biurze prasowym BRE Banku
Copy

Kopiuj tekst

Zmiany personalne w biurze prasowym BRE Banku

Z początkiem kwietnia 2007 r. nastąpią zmiany w biurze prasowym BRE Banku. Funkcję rzecznika prasowego Banku obejmie od połowy kwietnia Paulina Rutkowska, zastępując na tym stanowisku Pawła Wróbla, który po 7 latach pracy w BRE Banku (w tym ponad 2 latach na stanowisku rzecznika prasowego) podejmuje nowe wyzwania zawodowe.

Paulina Rutkowska z Grupą BRE Banku jest związana od 2003 r. Do tej pory (z przerwą na urlop macierzyński) zajmowała stanowisko rzecznika prasowego mBanku. Wcześniej odpowiedzialna była za działania z zakresu Public Relations mBanku. W latach 2002-2003 pracowała jako Rzecznik medialny i Pełnomocnik ds. promocji i kontaktów międzynarodowych w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej. Doświadczenie zbierała również podczas studiów w Wielkiej Brytanii.

Paulina Rutkowska jest absolwentką Warwick University w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła studia na kierunku: Międzynarodowa Kooperacja w ramach Handlu Zagranicznego, połączone z praktyką w krajach niemieckojęzycznych (Niemcy i Szwajcaria). Studiowała również na Hochschule St.Gallen w Szwajcarii i Shiller International University w Heidelbergu w Niemczech w dziedzinie Dyplomacji i Współpracy Międzynarodowej. W 2007 roku, rozpoczęła podyplomowe studium na kierunku: Public Relations i Strategicznego komunikowania w firmach w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Paulina Rutkowska ukończyła także wiele kursów z obszaru komunikacji.  

Paweł Wróbel pełnił funkcję rzecznika prasowego od stycznia 2005 r. Wcześniej, od grudnia 2003 r., pełnił funkcję zastępcy rzecznika prasowego BRE. W BRE Banku od 2000 roku odpowiedzialny był – na różnych szczeblach zawodowych – za zadania związane z obszarem PR, komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną.  

- "Zamierzam kontynuować otwartą politykę informacyjną, a także rozwijać dotychczasową strategię komunikacyjną BRE Banku, prowadzić działania mające na celu budowanie i umacnianie wizerunku banku oraz docieranie do coraz szerszego grona dziennikarzy. Cieszę się, że będę mogła wykorzystać liczne doświadczenia w tej dziedzinie zarówno dotychczasowego Rzecznika BRE Banku jak i własne - zebrane podczas kilkuletniej pracy w pionie bankowości detalicznej" - mówi Paulina Rutkowska.

Kontakt tele-adresowy do biura prasowego BRE Banku nie ulega zmianie.  

Biuro prasowe BRE Banku:
Paulina Rutkowska – od kwietnia 2007 r. rzecznik prasowy BRE Banku ul. Senatorska 1800-950 Warszawa
tel. (022) 829-02-91
tel.kom.:  601512064
fax (022) 829-02-97
e-mail: paulina.rutkowska@brebank.pl
e-mail: rzecznik.prasowy@brebank.pl
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.