Konta i karty zamiast kwiatów
Copy

Kopiuj tekst

Konta i karty zamiast kwiatów

MultiBank postanowił podarować Paniom niecodzienne prezenty z okazji Dnia Kobiet. Klientki, które w czasie trwania promocji zdecydują się na otwarcie konta osobistego, będą zwolnione z opłat za prowadzenie rachunku przez pierwsze 6 miesięcy. 

Równocześnie pierwsze 50 kobiet, które złożą wniosek o dowolny typ karty kredytowej (Visa Credit, Visa Wola Park, Kart MultiZET, Visa Gold, Visa Platinum) będzie zwolnionych z opłat za jej wydanie.

- Postanowiliśmy uzupełnić tradycję wręczania Paniom kwiatów prezentami w postaci atrakcyjnych produktów bankowych na bardzo preferencyjnych warunkach – mówi Anna Kapluk-Pryczek z MultiBanku – Niewątpliwą zaletą prezentów w postaci produktów MultiBanku jest funkcjonalność oraz możliwość zamówienia ich bez wychodzenia z domu, co rozwiązuje problem związany ze staniem w kolejkach po upominek - dodaje

Promocyjne warunki otwarcia rachunków, obowiązują w terminie 8-15 marca 2007 i obejmują MultiKonta Ja oraz My. Aby otworzyć konto w MultiBanku należy złożyć wniosek przez Internet, zadzwonić na multilinię lub odwiedzić Centrum Usług Finansowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.