Darmowe doładowania w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Darmowe doładowania w mBank mobile

W połowie lutego br. mBank mobile ponownie zasilił konta telefoniczne Klientów biorących udział w promocji „Minuty za zakupy" darmowymi minutami. Dodatkowo usługa doładowania konta mBank mobile dostępna jest już na 3 portalach: Wirtualna Polska, Interia i Onet. 

W promocji „Minuty za zakupy" Klienci mBank mobile płacący kartami mBanku, otrzymują darmowe doładowania. Każde wydane 100 zł jest nagradzane 3 minutami w mBank mobile, które można wymienić również na SMSy.

W tym miesiącu średnia wartość darmowego doładowania wyniosła aż 36 minut. Dla porównania, w ubiegłym miesiącu konta Klientów zostały zasilone średnio 30 minutami. Oznacza to, że mimo, iż skończył się okres świątecznych zakupów, Klienci mBanku więcej płacą kartami.

Darmowe doładowania są realizowane w połowie miesiąca i dotyczą płatności kartami dokonanymi w miesiącu poprzedzającym.

Ponadto kolejne trzy miejsca w sieci oferują możliwość doładowania konta mobile. Usługa została wdrożona na portalach: Wirtualna Polska, Interia i Onet. Dzięki temu użytkownicy mBank mobile mają jeszcze łatwiejszy dostęp do zasileń.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.